Золото і дві бронзи здобула українська команда на «Іграх Нескорених» у Гаазі

ВАЖЛИВО
20.04.22 - 10:24

19 квітня українські ветерани поповнили скарбничку української національної збірної ще трьома нагородами на «Іграх Нескорених» у Гаазі.

Андрій Бадарак виборов золото у плаванні на 50 м на спині, покращивши власний  результат майже на 5 секунд. Також інвіктус здобув ще одну нагороду - бронзову медаль у запливі на 50 м брасом.

Український стяг на церемонії нагородження вчора підняв Іван Лепеха, здобувши бронзу у плаванні на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Олексій Бобчинець, вже бронзовий призер Ігор у Гаазі з бігу на 1500 метрів, завершив змагання з плавання на 50 м вільним стилем з 6-м результатом серед кращих спортсменів у своїй категорії.

Криворізький ветеран АТО Василь Стуженко фінішував у плаванні 50 м на спині з 5-м результатом у своїй категорії.

Дякуємо всім нашим хлопцям, команді  підтримки й організаторам Ігор Нескорених! Слава Україні!

Нагадаємо, до 22 квітня у Нідерландах триватимуть міжнародні змагання Ігри нескорених для ветеранів, поранених у бойових діях.