Золото та 4 срібла. Бійці криворізького «Барсу» вибороли медалі на турнірі з таїландського боксу

СПОРТ
28.09.20 - 12:45

З 24 по 27 вересня у Запоріжжі відбувся Всеукраїнський турнір з таїландського боксу пам’яті Євгена Трофімова, серед спортсменів віком до 17 років. У змаганнях успішно відзначились і криворіжці.

Усього на турнір приїхали близько 360 спортсменів із різних областей України, - повідомив тренер Віталій Губенко.

Криворізький бійцівський клуб «Барс» представляли 5 боксерів. Усі наші земляки дійшли до фіналу, але у конкурентній боротьбі здобули лише одне золото - 1 місце посіла Карина Молнар.

Зі срібними нагородами завершили свої виступи Олександр Лавриненко, Данило Тодощенко, Едуард Падва та Дмитро Руденок.

Спортивний захід відбувся з дотриманням карантинних заходів, - уточнюють організатори.

Фото Віталія Губенка та Данила Тодощенка.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»