Золотий боєць. У Кривому Розі вручили премії «Golden Fighter» і відзначили найкращих спортсменів року

ПОДІЯ
17.12.18 - 9:51

У Кривому Розі пройшла церемонія вручення премій «Golden Fighter».

Відзначення кращих представників Федерації рукопашного бою і традиційного карате-до і вручення сертифікатів на виплату щорічної міської стипендії кращим тренерам і спортсменам 2018-го року відбулося в театрі Шевченка.

На урочистій церемонії нагородили кращих спортсменів за підсумками минулого року.

 Історія федерації рукопашного бою Кривого Рогу бере свій початок на рубежі дев’яностих та нульових. Саме тоді Анатолій Волошин очолив секцію, яка згодом переросла у федерацію. 

Федерація змогла закріпити за собою статус однієї з найкращих на теренах України. У складі національної збірної криворіжці - на провідних ролях. Вагомі результати не тільки у хлопців, а й у дівчат. 

Чимала увага розвитку цього бойового напрямку приділяється владою міста. Мер Юрій Вілкул, разом з народними депутатами Костянтином Павловим та Андрієм Гальченком, щороку підтримують рукопашників. Виступаючи на європейському та міжнародному татамі, наші спортсмени привозять звідти солідний арсенал нагород.

Ось вже другий рік поспіль у грудні мерія відзначає тих, хто сприяє популяризації здорового способу життя та спорту у Кривому Розі.

Серед головних нагород – щорічні міські стипендії. Їх отримали понад 20 кращих тренерів та спортсменів. 

"Підбиття підсумків - це така гордість, але найважливіше - дивитися в майбутнє, працювати над помилками, недоліками, працювати над собою. Я впевнений, що у нас з вами все вийде, і ми незабаром станемо Єропейською столицею спорту", - поздоровив спортсменів мер Юрій Вілкул. 

Підтримкою спортсменам також стали грошові сертифікати від народних депутатів Андрія Гальченка та Костянтина Павлова. 

"Це сертифікати по 5 тисяч гривень. За ту працю копітку, щоденну з нашими дітьми, за те, що прославляють наше місто не лише на теренах України , а й на світових аренах", - відзначила Інна Сторожук, помічник-консультант народного депутата України Андрія Гальченка.

Учасники «Голден файтер» були відзначені у номінаціях «Вундеркінд року», «Золотий іппон», «Перлина єдиноборств», «Рукопашниця року», «Зірка рукопашного бою», «Кращий спортсмен року з рукопашного бою» . 

Треба відзначити, що щороку у місті здійснюється модернізація, реконструкція, капітальні ремонти спортивної інфраструктури, будуються нові спортивні об'єкти.

За рахунок бюджетних коштів було проведено реконструкцію запасного футбольного поля спорткомплексу "Металург" ДЮСШ №1. Для поліпшення умов тренувань юних футболістів на футбольному полі проведені роботи з укладання синтетичного покриття "Штучна трава".

Триває капітальний ремонт 50-метрового плавального басейну Палацу водних видів спорту ДЮСШ №1. Завдяки бюджетним коштам конкурсу "Громадський бюджет - 2018", плідній співпраці міської влади, депутатського корпусу та бізнесу, у місті збудовано десять спортивних майданчиків у навчальних закладах та за місцем проживання:

- спортивний майданчик з синтетичним покриттям "Штучна трава" – мкр. Ювілейний, 1А (біля навчального закладу освіти №74);

- комплексно-ігровий спортивний майданчик – вул. Співдружності, 44А (навчальний заклад освіти №41);

- волейбольний майданчик – проспект Героїв-підпільників, 36А (навчальний заклад освіти №17);

- спортивний майданчик з синтетичним покриттям – мкр. 5-й Зарічний, 69-70-71-72;

- спортивний майданчик з синтетичним покриттям – вул. Ватутіна,43;

- спортивний майданчик з гімнастичним обладнанням – мкр. 5-й Зарічний,36;

- спортивний майданчик з гімнастичним обладнанням – вул. Світальського,1;

- спортивний майданчик з синтетичним покриттям "Штучна трава" - вул. Макаренка,2Б (навчальний заклад освіти №115);

- універсальний спортивний майданчик з синтетичним покриттям - вул. Станкова, 7А (навчальний заклад освіти "Криворізька гімназія №127");

- спортивний майданчик для гри у стрітбол – мкр. "Східний 2" (між торговельним центром та навчальним закладом освіти №130).

 

Одним із пріоритетних напрямків "Програми розвитку фізичної культури і спорту в м. Кривому Розі на 2016-2020" є фізкультурно-оздоровча діяльність за місцем мешкання.

У кожному районі міста серед дітей, підлітків та молоді в літній період проводилися спартакіади "Юність-2018" та спартакіади пришкільних таборів. У різних оздоровчих заходах взяло участь понад 18 тисяч дітей і підлітків.

Цього року  за ініціативою міського голови та за підтримкою депутатів міської ради вперше 756 спортсменів нашого міста мали можливість активно відпочити, провести тренувальні збори з загальної фізичної підготовки, а також оздоровитися в таборі "СТАРТ". Унікальність цього табору в тому, що в жодному місті України немає нічого подібного.

У 2018 році у місті було організовано і проведено 508 спортивних змагань різного рівня з олімпійських та неолімпійських видів спорту, з яких - 246 районних, 212 міських, 23 обласних та 27 всеукраїнських.

Незабутнє враження на мешканців і гостей нашого міста справили відкритий чемпіонат міста зі спортивно-бальних танців на Кубок Криворізького міського голови, І відкритий міський турнір з волейболу серед ветеранів на Кубок міського голови на честь вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції,  ІI міський турнір з міні-футболу на Кубок Криворізького міського голови, присвячений Дню захисника України, традиційна легкоатлетична естафета на призи газети «Червоний гірник», перший Криворізький напівмарафон, міжнародна зустріч з боксу за участі боксерів спортивних клубів «Клуб Боксу-75» (Кривий Ріг), "ДКД" (Грузія), "Лезер гловерс" (Узбекистан), "Габала" (Азербайджан).

 У 2018 році фізкультурно-спортивним організаціям міста підготовлено 3 майстри спорту України міжнародного класу; 12  майстрів спорту України;  201 кандидатів в майстри спорту; 223 спортсмени І-го розряду; більше 2 тисяч спортсменів масових розрядів.

Для заохочення за успішні виступи на міжнародних і Всеукраїнських змаганнях надають стипендії за рахунок міського бюджету. За підсумками  2018 року, стипендії отримали 87 чоловік, з них 49 спортсменів та 38 тренерів-викладачів.

З 200 лауреатів відзнаку міського голови для обдарованих дітей і молоді в номінації «За спортивні досягнення» отримали 69 вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів міста.

Серед стипендіатів особливо слід відзначити:

- Кесіля Дениса – срібного призера ІІІ юнацьких Олімпійських ігор з плавання;

- Прокопевнюк Ілону – срібну призерку чемпіонату світу з боротьби вільної серед жінок до 23 років;

- Пікінер Ірину – срібну призерку чемпіонату світу з підводного плавання серед дорослих;

- Яновську Анастасію -  срібну призерку чемпіонату світу з рукопашного бою серед дорослих;

- Сананзаде Орфан Гатам огли – переможця чемпіонату Європи з кікбоксингу WAKO серед дорослих;

- Рибовалову Вікторію – срібну призерку чемпіонату світу зі стрільби кульової серед дорослих (неолімпійська програма) та інші.

2018 рік запамятається ще й  тим, що 4 грудня в Брюсселі наше місто отримало офіційну номінацію кандидата на звання Європейської столиці спорту – 2023.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: