Зранку п‘ятниці на Східному продовжив свою роботу Пункт допомоги криворіжцям, що постраждали від вибуху

ВАЖЛИВО
12.04.24 - 15:50

У  Довгинцівському районі триває робота Пункту допомоги мешканцям квартир, що були пошкоджені через вибух у будинку по вулиці 21-ї бригади Національної гвардії. Люди звертаються до фахівців, аби відновити документи та подати заяви на отримання першочергових виплат з міського бюджету. Пункт допомоги знаходиться у приміщенні 128-ї школи.

Власники пошкоджених квартир отримають з місцевого бюджету по 40 тисяч гривень. Про це учора повідомив Олександр Вілкул. Суму подальших виплат встановлять за результатами інструментальної експертизи.

 

«На вчорашній вечір ми вже прийняли 14 заяв на матеріальну допомогу -  по 40 тис. гривень кожній квартир.  Сьогодні ми продовжуємо цю роботу. Працюють працівники Центру соціального захисту населення, також працює Центр «Віза»  разом з реєстраторами, які допомагають зі встановленням документів, видачею свідоцтв права власності і іншим, що потрібно людям, які постраждали» - пояснює голова Довгинцівської райради Ігор Ратінов.

 

За його словами "Віза" працює дуже чітко і оперативно.

 

«Наразі відомо, що повністю знищені документи мешканців трьох квартир, які після вибуху охопила пожежа. Щоб містяни могли якнайшвидше відновити офіційні папери та подати заяви на виплати, їх спрямовують до фахівців Центру «Віза». У мобільному офісі допомагають фахово та оперативно вирішити проблему», - уточнює І.Ратінов.

 

Зранку  центром «Віза» – «Центром Дії» організоване виїзне обслуговування до мешканців міста, які постраждали від потужного вибуху.

 

«До адміністраторів в першу чергу звертаються люди, які втратили найважливіші документи, які засвідчують особу, її цивільний стан та право власності. Саме тому у складі мобільної бригади є адміністратори з паспортних питань, адміністратори ДРАЦС та з питань реєстрації нерухомого майна», - говорить начальник відділу адміністраторів Центру адміністративних послуг "Віза" Катерина Ніколенко.

 

Руйнування у квартирах пошкодженого під’їзду – різного ступеня. Однак фінансова допомога передбачена для кожного, чиє житло знаходиться у під’їзді, де стався вибух.

 

У квартирі  мешканця будинку Андрія потужний вибух пошкодив балкон, стіну, вирвав вхідні і перегородкові двері. До «Візи» чоловік звернувся за допомогою.

 

«Я написав заяву на разову допомогу 40 тисяч і заяву на перереєстрацію власності. Тут поставилися до мене, як до рідного. Все сподобалося, навіть не очікував», - ділиться містянин.

 

Спеціалісти Візи вестимуть прийом на Східному і в суботу.

 

«Штаб по відновленню документів працює і організований з ініціативи міської влади тому він буде працювати і сьогодні і завтра - також з 9-00 до 14-00 години», - додає Катерина Ніколенко.

 

З понеділка до п’ятниці Пункт допомоги можна відвідати з 8-00 до 16-30. Його робота триватиме, поки не будуть прийняті та опрацьовані заяви щодо надання допомоги усім мешканцям пошкоджених квартир.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: