Зупинилося серце. Під час сесії Криворізької міськради раптово помер Олександр Бризецький

ЖАЛОБА
30.06.20 - 13:34

Сьогодні, під час сесії міської ради, від зупинки серця помер керівник департаменту регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин виконкому міської ради Олександр Бризецький.

Олександр Бризецький народився 25 березня 1956-го року у селі Михайлівка Запорізької області. Закінчив Криворізький гірничорудний інститут.

 

З 1999-го по 2003 роки працював заступником міського голови Кривого Рогу з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

З 2010-го року і до останнього дня очолював управління земельних ресурсів, зараз - департамент регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин виконкому Криворізької міської ради. Більше 32-х років Олександр Федорович віддав службі в органах місцевого самоврядування. Він – кавалер відзнаки виконкому Криворізької міської ради - нагрудного знака «За заслуги перед містом».

 

«Він був прямою та відкритою людиною, повністю віддавав себе роботі на благо рідного міста. Як у професійній діяльності, так і в звичайному житті, - висловив співчуття рідним, колегам та друзям Олександра Бризецького міський голова. -  Для Кривого Рогу це по-справжньому тяжка втрата. Висловлюю глибоке співчуття рідним, колегам та друзям Олександра Федоровича Бризецького».

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: