Звання Героя України просять для полеглого бійця 17-ї танкової Криворізької бригади Віталія Бондаренка

ПАМ'ЯТЬ
13.03.24 - 15:33

Рідні загиблого Віталія Бондаренка, військового 17-ї танкової Криворізької бригади, просять підписати петицію про присвоєння йому звання Героя України (посмертно). Проголосувати можна тут.

Віталій мешкав у с.Новопавлівка Великоолександрівської громади на Херсонщині. Він пішов захищати Батьківщину добровольцем у жовтні 2022 року. Молодший сержант Бондаренко служив командиром відділення кулеметного взводу 17-ї ОМБр імені Костянтина Пестушка. З честю і гідністю воїн протистояв ворогу на Донеччині. Загинув 2 серпня 2023 року біля с. Іванівське Донецької області. Його поранення виявилися смертельними. Юному герою було всього 23…

 

«Віталій до останнього подиху був вірним своїм побратимам та державі.  У зонах активних бойових дій він ніколи не скаржився, що йому важко, а навпаки, старався підтримувати усіх, переконуючи, що все буде добре. Хто його знав, говорять, що такі люди зустрічаються вкрай рідко. Віталій заслуговує на найвищу державну нагороду - Героя України», - впевнені рідні молодого воїна.

У загиблого військового залишились дружина та трирічний син. Вічна пам'ять і слава.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: