Звання найкращої короткометражки та 20 тисяч гривень отримала стрічка 8-річної криворожанки

КУЛЬТУРА
10.06.19 - 10:15

9 червня в Україні завершився 6-й фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». У конкурсі короткометражних фільмів, знятих дітьми, найкращою роботою визнали «Лісову школу» Анни Зусмановської з Кривого Рогу.

Про це повідомляють на сайті заходу.

Гостями безкоштовних показів стали майже 50 тисяч глядачів у 24-х містах країни. 

Уже другий рік поспіль українська стрічка отримує Гран-прі. Цього року, за підсумками глядацького голосування, переможцем стала анімаційна пригодницька стрічка «Викрадена принцеса» Олега Маламужа.

На 2-му місці – естонський фільм «Ліс примарної сови». 3-тє місце посіла стрічка виробництва Великої Британії «Зоопарк», яка вийде в український прокат 11 липня.

Звання найкращого українського дитячого фільму року та нагороду у розмірі 20 000 грн отримала робота 8-річної криворожанки про булінг. 

 

Склад команди ("Схованка"), яка створювала фільм "Лісова школа": 

Сценарій: Маша Заріцька;

Режисер: Зусмановська Анна 

Оператор: Олександр Романча.

Актори:
Соломія Кошевко
Марта Романча
Анна Шинкарьова
Аліса Фаніфатова
Юлія Сергієнко.

 

На закритті «Чілдрен Кінофесту – 2019» показали володарку торішнього Гран-прі - українську фентезі-стрічку «Сторожова застава».

Частина фільмів із програми «Чілдрен Кінофесту» буде доступна після фестивалю – всі охочі можуть отримати їх для публічних некомерційних показів у межах кіноклубів, дискусійних клубів, позакласних занять та шкільних уроків. Детальна інформація про проект «Кіноклуб», умови та заявка – на сайті.

У 2020 році «Чілдрен Кінофест» відбудеться з 29 травня по 7 червня. 4-й конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми, буде оголошено у жовтні 2019 року.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: