Зимово-казково. У театрі Шевченка стартували новорічні вистави для дітей

СВЯТО
06.12.23 - 14:15

У театрі ім. Шевченка сьогодні було казково-зимово, весело й гамірно. Стартував Новорічний святковий марафон – розважальне дійство для дітлахів. Майстри сцени підготували для малечі програму з українських народних обрядів: колядок, щедрівок, танців, пісень та ігор.

У гості запрошують маленьких мешканців міста, дітей переселенців та військових - усіх, хто прагне святкового настрою. Спочатку дитячі вистави даватимуть тричі на тиждень, о 12.00, а потім - по 6-7 разів на тиждень.

 

Розважальна програма триває 50-55 хвилин. 

 

«Вітаю всіх із Днем Святого Миколая! Ми починаємо новорічне дійство для дітей, - розповіла ведуча майстриня сцени, провідна актриса театру ім. Шевченка Тетяна Плужнік. - Сподіваюсь, що воно всім сподобається. У репертуарі задіяні всі актори театру, тож дійові особи будуть змінюватись. За сюжетом, звісно, буде боротьба з нечистою силою, яку наші воїни-козаки врешті переможуть. А діти будуть їм у цьому допомагати. За свою акторську кар’єру я вже була і Снігуронькою, і Зимою, і Заметіллю, а цього разу граю Берегиню-мати. Хай свято прийде в наше місто, увійде в наші душі. Хай скоріше здійснюються мрії і настане наша Перемога!»

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: