У Кривому Розі відбувся фінал футбольного турніру пам'яті Дудника

СПОРТ
09.01.19 - 13:40

Під час зимових канікул у футбольному осередку Кривого Рогу є традиція – проводити турнір пам’яті тренера Павла Дудника. Цьогоріч він відбувається вже вісімнадцятий раз. Регламент змагань незмінний. Учасники турніру - футбольні колективи із семи районів міста та «Кривбас-84», який є організатором. Показують свої атакувальні, захисні та тактичні напрацювання футболісти віком до десяти років.

Суботні футбольні баталії були вирішальними, тож боротьба точилася запекла. Команди показували швидкий та подекуди жорсткий футбол. Тренери грою своїх вихованців задоволені.
«Рівень підготовки дітей щорічно зростає, адже дітки розвиваються і вдосконалюють свою майстерність. Сподіваюсь, що Кривий Ріг відродиться і у таких командах по Україні, де діти зможуть себе проявити», - розповідає тренер «Кривбас-84» Євген Кузін.
 

Інтрига у кожній грі зберігалася аж до останнього свистка судді. Так, у матчі за третє місце переможця вдалося виявити лише на останніх хвилинах. Кубок переможців турніру завоював футбольний колектив Саксаганського району. Призерів, учасників змагань, а також кращих футболістів нагородили відзнаками та цінними подарунками, які підготував для дітей Руслан Ковальчук – голова підрозділу Золоті леви Чорної сотні.
 

«Всі не стануть чемпіонами, та головне, що діти люблять цей чудовий вид спорту і спорт взагалі.  Нехай тренуються, здоров’я їм та мирного неба, аби й надалі прославляли наше місто»,  - побажав спортсменам голова комітету фізичної культури і спорту міськвиконкому Олександр Ступак.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: