Група Метінвест вдається до безпрецедентних заходів боротьби з коронавірусом

БІЗНЕС
26.03.20 - 10:51

Група Метінвест вдається до безпрецедентних заходів боротьби з коронавірусом, - повідомили на сайті компанії.

"Група Метінвест, усвідомлюючи ризики і небезпеку, пов'язані з поширенням вірусу COVID-19 у світі та в Україні, не може залишатися осторонь від того, що відбувається.

Ми розуміємо, що зараз важливі чіткі й усвідомлені дії великого бізнесу. Тому своїм головним завданням ми вважаємо підготовку до можливих наслідків поширення вірусу. 

З 17 березня на всіх підприємствах Метінвесту запроваджені особливі заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу. Скасовано всі масові заходи і відрядження. Усі робочі приміщення та автотранспорт, який доставляє співробітників підприємств на роботу і додому, проходять регулярну санітарну обробку. Їдальні переведено в режим буфетів з упакованими продуктами і бутильованою водою.

Для працівників закупили понад 160 тисяч медичних масок і респіраторів і більше 1 мільйона рукавичок. Усі співробітники також забезпечені дезінфекторами для рук. Метінвест готовий допомагати порятунку пацієнтів із підозрою на коронавірус COVID-19, вірусну пневмонію та інші легеневі захворювання, забезпечуючи лікувальні установи необхідним в умовах епідемії киснем. 

Санаторії-профілакторії компанії переведені в режим чергування і готові в будь-який момент почати приймати пацієнтів. Цього тижня Метінвест очікує постачання 20 тисяч експрес-тестів на COVID-2019, які будуть розподілені між медичними установами Києва, Маріуполя, Запоріжжя та Кривого Рогу. Метінвест виділяє гроші на придбання засобів індивідуального захисту і спецобладнання для співробітників правоохоронних органів, лабораторій і станцій екстреної медичної допомоги – співробітники цих підрозділів стежать за виконанням карантинних заходів і щодня перебувають у зоні ризику.

Група Метінвест продовжує виплачувати заробітну плату в повному обсязі всім своїм співробітникам. Адміністративний персонал керівної компанії і до 95% адмінперсоналу виробничих підприємств переведено на дистанційну роботу. Працівників, що перебувають у зоні ризику, відправили в оплачувані відпустки або перевели на віддалену роботу. 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: