Криворізькі активісти наполягають на зниженні вартості проїзду у маршрутках

СОЦІУМ
19.01.19 - 17:50

Сьогодні у районі Соцміста по проспекту Металургів активісти обмежили рух транспорту. Протестна акція була спрямована на привернення уваги громадськості до підвищення вартості проїзду у маршрутному таксі. 

Нагадаємо, після громадських обговорень, у січні підвищився тариф на проїзд у криворізьких маршрутках. За законом, влада на місцях вимушена затверджувати тарифи перевізників на основі економічних обґрунтувань. Обґрунтуванням для нових тарифів на перевезення стали нові ціни на пальне та комплектуючі.

 

Згідно Постанови Кабінету міністрів України №240 від 25 березня 2015 року тарифи маршрутних таксі належать до сфери вільних цін і формуються кожним перевізником самостійно з урахуванням попиту та пропозицій на ринку послуг, вартості пального. 

 

Десять гривень, які вимагали перевізники декілька місяців тому, не стали реальністю. Попри граничну вартість у 8 гривень, ціна на більшість маршруток у Кривому Розі складає 7.

 

За новими цінами ще з минулого року їздять пасажири багатьох українських міст. У Києві тариф 8 гривень. Стільки ж – у Львові, Херсоні та Тернополі. У сусідньому Дніпрі – 7 гривень.

 

 

Фото Кривбасс On-line

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: