Електропідіймачі, освітлення, камери. Перехід на вул. Лермонтова стане комфортним для криворіжців

АКТУАЛЬНО
24.09.20 - 11:49

На завершальному етапі - капітальний ремонт підземного переходу по вулиці Лермонтова у Центрально-Міському районі. Міський голова Юрій Вілкул разом з підрядниками та керівництвом району провів робочу нараду з ремонту підземки, - повідомляє міське управління преси та внутрішньої політики.

«За дорученням міського голови, тут створять комфортні умови для пересування містян. Для молодих мам з візочками та для людей з обмеженими фізичними можливостями встановлять електропідіймачі. Також змонтують нове сучасне освітлення та камери відеоспостереження», - сказав начальник управління капітального будівництва Валерій Катькін.

 

«Під час реконструкції виявили значні дефекти, які потребували їх усунення. Тому виникла затримка в будівництві. Але після коригування проєкту, ремонтні роботи продовжили. Незабаром криворіжці зможуть безпечно переходити вулицю Лермонтова», - зазначив міський голова.

 

Будівельники доповіли меру, що вже на 100% виконали улаштування лотків по переходу для внутрішнього водовідведення та гідроізоляцію бетонного шару підлоги. Завершили зовнішню гідроізоляцію. Закінчують влаштування монолітних сходових маршів. Реконструкцію виконали майже на 90%.

 

Тривають роботи з внутрішньої гідроізоляції стелі та стін переходу та улаштування монолітних поясів для монтажу навісів. Окрім реконструкції самого переходу, розпочали засипку, трамбування шарів та підготовку до благоустрою прилеглої території.

 

Фото міського управління преси та внутрішньої політики.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: