У Кривому Розі зухвало крадуть кабельно-провідникову продукцію і люки

СОЦІУМ
04.02.19 - 13:42

Кольоровий метал як легкий спосіб заробітку. Укртелеком продовжує потерпати через постійні крадіжки кабельно-провідникової власності. Такі випадки реєструють щотижня. Підприємство намагається відновити поцуплені кабелі та дроти.

 Від крадіжок кабелю постійно страждають абоненти проводового телефонного зв’язку. Серед них — державні та муніципальні установи і переважно літні криворіжці, які ще користуються домашнім телефоном. На деяких ділянках у Довгинцівському районі телефонний кабель вирізався неодноразово, скаржаться на підприємстві.

 

«Сьогодні ми відновлюємо кабель на Довгинцівський виконком. За минулий рік кабельну продукцію на цій ділянці вирізали вісім разів. Нам довелося прокласти майже 60 метрів кабелю», — розповідає електромеханік АТС № 71 ПАТ «Укртелеком» Марія Лобода.

 

На підприємстві кажуть, борються з крадіжками й запобіжними заходами. Встановлюють на телефонну мережу сигналізацію, застосовують інші охоронні пристрої. Та все ж крадії металу почуваються в повній безпеці.

 

«Щоденно кабель розкрадають, розбивають та крадуть приварені кришки люків. Минулоріч на проспекті Гагаріна, біля ТРК «Рудана», 6 разів вирізали кабель. Ми відновили 300 метрів», — додала Марія Лобода.

 

Працівники підприємства покладають надії на правоохоронців. Та більше сподіваються на законотворців. Переконані — відповідальність за крадіжки кабелів і дротів має бути в рази вищою ніж тепер.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: