Обслуговуйте мене українською! Детальніше про дію закону, штрафи і скарги

ОФІЦІЙНО
14.01.21 - 10:10

Нагадаємо, з 16 січня 2021 року мовою обслуговування споживачів в Україні має бути єдина державна – українська мова. Відповідно до статті 30 закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», всі надавачі послуг, незалежно від форми власності, зобов’язані обслуговувати споживачів і надавати інформацію про товари і послуги державною мовою.

У супермаркетах, перукарнях, в інтернет-магазинах, у кав’ярнях, банках, на АЗС, в аптеках та бібліотеках обслуговування має бути українською.

 

Санкції за грубе порушення вимог законодавства - штраф від 5 100 до 6800 гривень. 

"Якщо порушення протягом року будуть повторюватися і мати системний характер, ми маємо право накладати штраф. Здавалося б, комусь ця сума невелика (від 5100 до 6800 грн.), але вона буде бити не стільки по кишенях бізнесу, скільки - по репутації. А це якраз те, що напрацьовується роками", - пояснив Кремінь.

 

При цьому, на прохання клієнта його персональне обслуговування може здійснюватися іншою мовою.

 

Як діяти, якщо ваше право на отримання інформації чи послуг державною мовою порушене, рекомендують на сайті Уповноваженого із захисту державної мови:

 

1. Спробувати владнати ситуацію на місці та попросити працівника обслуговувати вас державною мовою.

 

2. У разі відмови, звернутись до керівництва закладу або на "гарячу лінію" установи: торговельної мережі, АЗС, аптеки тощо.

 

3. Необхідно зафіксувати факт відмови (за допомогою аудіо-, відео, письмового підтвердження очевидців тощо) та дані суб'єкта господарювання (назву, місцезнаходження, контакти суб'єкта).

 

4. Подати скаргу до Уповноваженого на поштову адресу 01001, м. Київ, провулок Музейний, 12, електронну скриньку [email protected] або заповнити відповідну форму на сайті Уповноваженого з захисту державної мови Тараса Кременя.

 

5. У скарзі обов’язково має бути зазначені: прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання особи, викладено суть скарги, який саме суб'єкт/працівник суб'єкта, коли, за якою адресою, яким чином порушив право скаржника. Рекомендуємо також додати докази на підтвердження.

 

Письмова скарга має бути підписана заявником із зазначенням дати. В електронній скарзі також необхідно вказати електронну поштову адресу, на яку може бути надіслана відповідь або відомості про інші засоби зв’язку. Застосування підпису під час надсилання електронного звернення не вимагається.

 

Скарги подаються Уповноваженому протягом шести місяців з дня виявлення заявником порушення.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: