Навіть в умовах пандемії на підтримку освіти, медицини, соціальний захист криворіжців та благоустрій Кривий Ріг додатково спрямує кошти з міськбюджету, - Костянтин Павлов

ВАЖЛИВО
30.07.21 - 14:49

Навіть в умовах пандемії на підтримку освіти, медицини, соціальний захист криворіжців та благоустрій Кривий Ріг додатково спрямує кошти з міськбюджету, - Костянтин Павлов

На ХІ сесії Криворізької міської ради депутати підтримали рішення щодо виділення додаткового ресурсу з міського бюджету та державної субвенції на освітню галузь, підтримку галузі охорони здоров’я, придбання транспорту та благоустрій Кривого Рогу.

 

«Завдяки раціональному використанню коштів у першому півріччі 2021 року міське господарство Кривого Рогу працює стабільно, збережені та реалізуються соціальні програми та інфраструктурні проєкти. Враховуючи нагальні потреби життєдіяльності міста, значущих для мешканців міста галузей, незахищених верств населення, людей з особливими потребами, ми навіть в умовах обмеженого через пандемію фінансового ресурсу додатково спрямуємо з міського бюджету на підтримку освіти, медицини, соціальний захист криворіжців, благоустрій ще 35 млн грн», - зазначив міський голова Костянтин Павлов.

 

Крім того, місто виділяє понад 25 млн грн для збереження здоров’я криворіжців, підтримки закладів медицини, зокрема й через недостатнє фінансування НСЗУ. Як ми писали, прийняте рішення про виділення з міського бюджету додаткових коштів (до вже виділених у липні 6,8 млн) у розмірі 2,4 млн грн на зарплату працівникам двох міських дитячих лікарень, «інфекційки» та 5 поліклініки.

 

5,2 млн грн. виділено галузі охорони здоров’я для розрахунків за енергоносії та понад 10 млн грн. - на завершення робіт із  реконструкції «тисячки» та для приєднання до електричних мереж лікарні №17. Продовжується й виділення коштів на лікування хворих діабетом криворіжців. 

 

Враховуючи умови співфінансування, крім державної субвенції, ще 4,6 млн грн з міського бюджету отримають заклади освіти на придбання меблів та сучасного обладнання.

 

Також кошти направлять на ремонт ДЮСШ№1 та Будинку милосердя «Затишок». 

 

«Місто постійно допомагає цьому закладу, працівники якого роблять все можливе, щоб їхніх підопічних оточувала турбота та комфортні умови. Зараз виділені кошти на капремонт покрівлі, а наступного року планується проведення комплексних заходів з  енергоефективності будівлі. Крім того, у місті працює комунальний заклад «Кризовий центр для жінок, що постраждали від насильства в сім’ї «З надією в майбутнє». На придбання авто для мобільної бригади цього центру буде виділено 1,5 млн грн», - зазначила Олена Рожко, директорка департаменту фінансів.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: