У Кривому Розі оновлюють електромережі житлових районів. Де саме?

КОМУНАЛКА
05.08.21 - 16:19

ДТЕК Дніпровські електромережі проводить масштабну реконструкцію електричної мережі житлових районів Кривого Рогу. 
 

У Саксаганському районі проклали нову кабельну лінію (6 кВ), що дозволило забезпечити більш стабільним та надійним електропостачанням жителів вулиці Харцизької та сусідніх: Володимира Великого, Дідро, Дубки, Качалова. Основні роботи виконуються з 15-го липня та наразі перебувають на фінальній стадії, - повідомили у пресслужбі компанії. 

 

Необхідність реконструкції лінії на вулиці Харцизькій була викликана технічним станом кабельної лінії, що вже вичерпала свій термін експлуатації. Вона була прокладена в 1982 році, мала значну кількість пошкоджень та вже не могла забезпечувати належний рівень електропостачання. Тому вирішили її повністю замінити, повідомляють у ДТЕК. У результаті - надійну електромережу отримають 2 тисячі клієнтів компанії.

Разом з тим, мешканці вулиці Харцизької нарікають на складнощі, пов’язані з ремонтними роботами. Як вони розповіли нашим журналістам, після нещодавнього ремонту електрокомунікацій у приватному секторі, дорога по вулиці Харцизькій стала непридатною для пересування.

 

У ДТЕК запевняють, усі незручності, які виникли під час заміни кабельної лінії, будуть ліквідовані. В тому числі – на вулиці Харцизькій. 

 

"Асфальтно-дорожнє покриття було порушене в 5-ти місцях перетину з різними комунікаціями. Ці всі незручності будуть усунуті до 15 серпня. Крім того, шлаком вже засипали траншею під кабель, зверху зробимо утрамбування і відсипання даного шлаку, щоб згладити поверхню, по якій будуть пересуватися люди, а також  і машини, які виїжджають з прилеглих домоволодінь. Після цього, я думаю, мешканці залишаться задоволені», - запевнив начальник Криворізького міського району електричних мереж АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі».

Усі роботи з благоустрою планують завершити до середини серпня. Також, за даними компанії, вже розпочались роботи з реконструкції електромережі в Центрально-Міському районі Кривого Рогу.
До кінця року в планах - оновити ще 29 км ліній та морально застарілого обладнання в 10-ти трансформаторних підстанціях. 

 

Роботи проводять тільки в будні. У ДТЕК закликають мешканців  з розумінням поставитися до необхідності проведення оновлення мереж та пов’язаних із цим незручностей. 

 

Дізнатися точний графік проведення робіт можна за посиланням.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: