Чому українці все частіше надають перевагу пластиковим вхідним дверям?

РЕКЛАМА
21.10.21 - 12:28

Нові можливості сучасних матеріалів та величезний вибір дизайнерських рішень дає змогу створити гідну конкуренцію традиційним дверям з дерева, металу, алюмінію. Сьогодні все більш популярними стають вхідні ПВХ двірні конструкції, а все завдяки своїм високим функціональним та естетичним характеристикам.

В Україні купити вхідні металопластикові двері ви можете в компанії VIKNA.UA. На сайті представлені різні види конструкцій, серед яких кожен зможе знайти відповідні варіанти для конкретних об'єктів. Водночас на вхідні пластикові двері ціна тут вважається найбільш доступною на ринку.

 

Чому українці все частіше віддають перевагу пластиковим вхідним дверям

 

Переваги металопластикових дверей

Уже давно застаріло уявлення про те, що з пластику роблять тільки вікна та балконні конструкції.

Так, ПВХ двері успішно функціонують в приміщеннях різного призначення. Під час виробництва здійснюється нарізка готового профілю на заготовки необхідних розмірів. Далі кріпляться інші підсилювачі для додаткової міцності. На кінцевих етапах монтують фурнітуру та вставлюють склопакети. Обов'язковою є перевірка комплектації та остаточний контроль.

 

Чому українці все частіше віддають перевагу пластиковим вхідним дверям

 

Компанія VIKNA.UA пропонує пластикові вхідні двері з міцного та високоякісного ПВХ-профілю, що дає змогу їм володіти такими перевагами:

- Довговічність та стійкість до атмосферних явищ. Саме завдяки цій властивості пластикові двері встановлюють в прибережній зоні та в умовах суворої зими. Вони дуже стійкі до впливу вологи, опадів, перепадів температур. Водночас експлуатаційні характеристики з часом залишаються на такому ж високому рівні.

- Звуко- та теплоізоляція. Герметичність та міцність дають змогу максимально зберегти тепло всередині будівлі та забезпечувати надійну звукоізоляцію.

- Безпека приміщення. Двері є надійними, водночас оснащені протизламними елементами. До того ж за бажанням можна замовити додаткові опції для пластикових дверей.

- Вологостійкість. ПВХ двері можна встановлювати у ванних кімнатах, санвузлах, лазнях, басейнах.

- Доступність. Пластикові двері необхідних розмірів виготовляються у найкоротші терміни, вартість яких цілком доступна. У деяких випадках вони можуть вийти навіть дешевше дерев'яних.

- Зручність. Завдяки енергоефективним матеріалам забезпечується раціональний та економний заряд теплоносіїв. Також двері перешкоджають негативному впливу шуму, вібрацій та потраплянню пилу в будинок.

 

Для своїх дверей ви можете підібрати пластиковий профіль різних відтінків та фактури. У магазині VIKNA.UA представлені різні варіанти вхідних дверей всілякого дизайну: від класичних білих конструкцій до ламінації під структуру натурального дерева. Під час замовлення є можливість встановити різні замки та ручки. Конструкція двері може змінюватися відповідно до різних вимог та побажань замовника.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: