У Кривому Розі ветерани війни та жертви нацистських переслідувань у червні отримають щорічну грошову допомогу

ВАЖЛИВО
16.05.22 - 14:34

Цьогоріч трохи пізніше, але все ж прийнято рішення про виплату державної щорічної грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань, - повідомляє департамент соціальної політики міськвиконкому.

Виплатити допомогу планують у червні 2022 року таким категоріям:

 

1. Особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, у таких розмірах:

- I групи – 4 421 грн;

- II групи – 3 906 грн;

- III групи – 3 391 грн.

 

2. Учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися в зазначених місцях примусового тримання їх батьків, - 1 491 грн.

 

3. Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, - 4 421 грн.

 

4. Членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, а також членам сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України – 966 грн.

 

5. Учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, яких було насильно вивезено на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістичним режимом у тилу ворога – 612 грн.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: