Олександр Вілкул відкрив у Кривому Розі виставку знищеної військової техніки окупантів

ПОДІЯ
28.07.22 - 16:20

Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул, до Дня Української державності, відкрив виставку військової техніки окупантів, знищеної ЗСУ у 2022 році на території України.

Експозиція розташована на перехресті вул. Героїв АТО та проспекту Металургів.

 

На відкритті Вілкул сказав:

 

«Символічно, що ми відкриваємо цю виставку саме сьогодні – у День Української державності. Кожна знищена бойова машина орків, представлена на цій виставці, є доказом незламності українців. Виставка демонструє, що Збройні сили України – це потужна та професійна сила, яка знищить будь-якого ворога, що прийшов на нашу землю. Це - «парад» російської техніки, яка дуже хотіла доїхати до Кривого Рогу, і таки доїхала, але у вигляді металобрухту. Наголошую, що в нашому місті-фортеці Кривому Розі - це єдиний можливий «парад», який можуть провести орки. А потім ми цю техніку поріжемо на металолом і переплавимо на метал на нашому металургійному комбінаті».

 

Серед експонатів знищеної техніки окупантів – танк Т-64 і танк Т-72, бронеавтомобіль «Тигр», бронетранспортер БТР-80, багатоцільовий бронетранспортер МТ-ЛБ, всюдихід на гусеничному ходу Дт-30 П «Витязь». Експозиція розташована просто неба в центрі міста, і її можуть побачити всі охочі. Найближчим часом цю експозицію поповнять ще декілька експонатів знищеної техніки окупантів.

 

«Українські війська перетворили цю «гордість» російської федерації на гору металобрухту. Щиро вдячні нашим героїчним військовим, які щодня збільшують кількість потенційних експонатів для нашої виставки», - підкреслив Олександр Вілкул.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: