«Віджав» 600 тис.грн. На Одещині військовослужбовець відбирав у солдатів частину «бойових» - ДБР

У разі відмови, начальник матеріального забезпечення військової частини погрожував солдатам проблемами з проходженням служби чи фізичною розплатою, - повідомили в Державному бюро розслідувань.
Слідчі задокументували понад 30 фактів вимагання та одержання грошей. Таким чином підозрюваний «назбирав» понад півмільйона гривень.
Посадовцю повідомили про підозру за 4 статтями, йому загрожує до 12 років за ґратами.



«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
Японська мода в Україні: на Одещині отримали перший врожай прямокутних кавунів
Під Маріуполем загинув військовослужбовець 17-ї танкової бригади Денис Бухало
Не лікували від раку і били кийками. ДБР розслідує справу катування засудженої в колонії на Дніпропетровщині