У гуманітарному хабі ЦГЗК видали 6 000 продуктових наборів для мешканців Дніпропетровської та Кіровоградської областей

РЕКЛАМА
19.04.23 - 13:29

Продукти до великоднього столу отримали люди із вразливих категорій, які мешкають у Петрівській, Глеюватській, Лозуватській, Новолатівській, Широківській та Карпівській територіальних громадах. Гостинці до свят селянам передали в межах гуманітарного проєкту «Рятуємо життя», що реалізує Група Метінвест у координації з Фондом Ріната Ахметова.

Наприкінці минулого тижня черга машин зібралася поблизу гуманітарного хабу, що розташований на території Центрального ГЗК Метінвесту. Серед них найбільше – жовтих шкільних автобусів. Під час війни, коли навчальний процес відбувається онлайн, шкільний транспорт громади задіюють на перевезенні важливих гуманітраних вантажів.

 

Представники шести найближчих до Кривого Рогу громад за понад рік воєнного положення в країні зустрічалися біля гумхабу ЦГЗК вже багато разів. За цей час вони чітко і злагоджено відпрацювали процес отримання гумдопомоги. Відповідальний працівник Центрального ГЗК контролює кількість наборів, відповідно до заяв представників громад, складські навантажувачі підвозять стоси пакунків, а вантажники за лічені хвилини перекладають їх у автотранспорт. 

 

«Протягом останнього року гуманітарний напрямок став невід’ємною частиною щоденної роботи Центрального ГЗК Метінвесту. Співробітники підприємства довели, що вони не тільки професіонали гірничої справи, а перш за все люди з добрими серцями. Вони стали волонтерами проєкту «Рятуємо життя» – ініціативи, завдяки якій допомогу отримали вже близько 500 тисяч українців у 70 територіальних громадах. Для людей вразливих верств Кривого Рогу, а також 14 громад Дніпропетровщини, Кіровоградщини, Херсонщини й Донеччини, харчові набори спакували саме співробітники ЦГЗК», - розповів генеральний директор ЦГЗК Групи Метінвест Дмитро Шевчик. 

 

На допомогу з гуманітарного хабу чекали у селах громад малозабезпечені родини, матері, що виховують дітей самостійно, сім’ї, де є люди з інвалідністю, опікуни, ліквідатори аварії на ЧАЕС та інші люди, яким важче за інших виживати у нелегкий час через невеликий статок чи слабке здоров’я. Продукти, які вони отримали від «Рятуємо життя» до свят, стали у нагоді, бо набори містять борошно, цукор і сіль, олію, згущене молоко, макарони, консервовані м’ясо та рибу.

 

«Ми надзвичайно цінуємо системну та таку важливу допомогу Метінвесту. Для Лозуватської громади, яка під час великої війни прийняла більше тисячі переселенців, це неабияка підтримка. Людяне ставлення до ближнього робить наш народ ще сильніним і вселяє віру у те, що світло переможе пітьму», - підкреслила перша заступниця Лозуватського сільського голови Зоя Загородніх.

 

Нагадаємо, що до  донорами проєкту «Рятуємо життя» стали понад 200 компаній зі всього світу. До ініціативи долучилося 400 волонтерів та 10 фондів і громадських організацій.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: