В Австралії помер "качок" Роджер - улюбленець публіки, м'язистий 100-кілограмовий кенгуру

СОЦІУМ
11.12.18 - 13:20

  «М'язистий кенгуру» Роджер, який став мемом і одним із символів Австралії, помер. - UkrMedia.

Майже 100-кілограмова тварина вважалася найбільш "накачаною» серед родичів.

Роджер, який прославився в соцмережах, помер в австралійському заповіднику у віці 12 років. Про це повідомив натураліст Кріс Барнс, який у 2006 році врятував і виростив Роджера.

Барнс забрав кенгурятко з кишені мертвої матері, збитої автомобілем. Саме з цієї тваринки почалася історія притулку The Kangaroo Sanctuary, який до 2018 року налічував вже понад 50 тварин.

У 2015 році кенгуру прославився завдяки фото, де він стискає лапами металеве відро. Тоді Роджер і отримав звання «найбільш накачаного у світі».

Зріст Роджера становив два метри, а вага - більше 90 кілограмів. Інші фото кенгуру теж ставали популярними: у Інстаграм і Фейсбуці на заповідник були підписані більше мільйона чоловік.

У соцмережах попрощалися зі знаменитим кенгуру, а австралійські ЗМІ назвали його національним надбанням і одним із символів країни. Пам'ять Роджера вшанували і у офіційному туристичному записі Австралії.

Барнс поділився останніми фото вихованця і зазначив, що для кенгуру 12 років - великий термін: «Роджер був нашим альфа-самцем багато років, і він став тим кенгуру, якого полюбили люди з усього світу. Ми поховали його тут, у притулку, щоб він завжди був поруч зі своєю сім'єю».

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: