До безсмертного Небесного війська пішов 36-річний криворізький захисник Ігор Кириченко

ЖАЛОБА
20.11.23 - 10:48

До безсмертного Небесного війська пішов 36-річний криворізький захисник Ігор Кириченко.

До лав ЗСУ молодого чоловіка призвали у 2023 році. Він пройшов військові навчання за кордоном, воював на гарячих ділянках фронту.

 

До війни Ігор закінчив КНУ, успішно працював на підприємстві «Юністіл», з коханою дружиною виховував маленького сина Захара. До Кривого Рогу молода родина переїхала з Надеждівки Новопільської громади.

 

«Усі запам'ятали його старанним, наполегливим і працелюбним, - згадує свого земляка Тетяна Ковтун. - Завжди відповідальний і безвідмовний. А ще веселий, з почуттям гумору, надійний друг, галантний парубок, вимогливий до себе та інших, прямолінійний, за що й користувався авторитетом серед однокласників. У нього завжди було багато друзів, його обожнювали дівчата. Ігор був добрим, чуйним і щедрим».
 

Хлопець мав гарну фізичну підготовку, займався легкою атлетикою, баскетболом, волейболом, футболом і туризмом. Захоплювався технікою та рибальством. Його шанували колеги на роботі. Ігор дуже любив своїх батьків, сестру, був гарним чоловіком і зразковим батьком для синочка. У нього могло б бути попереду щасливе й успішне життя, якби не хижа орда зі сходу, яка нещадно руйнує життя й ламає долі українців.

 

"Днями хотіла відправити тобі чергове відео, показати, як гарно підстригли малого. Але тебе все не було в мережі. А тепер… Тепер я знаю, що завтра похорон. Твій похорон. І більше я вже нічого не знаю. Не знаю, як без сліз дивитися сину в очі. Не знаю, де ти тепер, де твоя душа. Але дуже хочеться вірити, що їй добре. Нарешті, тепло й затишно... Як же хочеться вірити, що ти зараз там, де спокій і любов. Спасибі тобі за все, спасибі за нашого сина. Він тебе так любить", - висловила свій біль колишня дружина Героя, Юлія Кириченко.

  

Вічна пам'ять та уклінна дяка Воїну за наш захист, за кожен новий день, за кожну усмішку наших дітей. Маленький Захар пишається таким татом – відважним і мужнім оборонцем своєї країни. Легкого спочинку тобі, солдате! Українське воїнство обов'язково помститься за твою загибель...

 

Редакція ТРК "Рудана" висловлює глибокі співчуття родині полеглого Героя.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: