Опалювальний сезон у Кривому Розі. Чому не всі містяни з теплом?

АКТУАЛЬНО
20.11.23 - 13:37

Надворі вже засніжило, температура повітря знизилася, однак не всі криворіжці вже відчули тепло у своїх оселях. За теплі батареї в будинках містян відповідальні комунальне підприємство «Криворізька тепломережа» та державне підприємство «Криворізька теплоцентраль».

Про початок опалювального сезону та нагальні проблеми говоримо з заступником міського голови Олександром Катриченком.

 

«Комунальне підприємство «Криворізька тепломережа» своєчасно розпочало опалювальний сезон для 2,5 тисячі багатоквартирних будинків. Так, є певні технічні моменти, однак вони усуваються протягом одного дня. Загалом, можна говорити про стовідсотковий запуск опалення», - каже Олександр Катриченко.

 

Що ж до Державного підприємства «Криворізька теплоцентраль», то воно юридично не підпорядковується Кривому Рогу. У попередні роки ДП належало Фонду держмайна України, а зараз – НАК Нафтогаз України.

 

«За 9 років там змінилося 8 керівників, останнього призначили місяць тому, - пояснює посадовець. - Є технічні, не глобальні, проблеми для Покровського, Саксаганського та Інгулецького районів (мікрорайон Південного ГЗК). Сподіваємось, у найближчі 2-3 дні вони будуть вирішені. Для цього місто надало велику кількість комунальної техніки та ремонтних бригад, щоби максимально швидко вирішили ці проблеми і в будинках криворіжців було включене опалення. Попри те, що юридично вони нам не підпорядковуються, але незалежно від того, мешканці мають бути з теплом. Ці питання будуть вирішені, і містяни будуть з опаленням».

 

Проблеми, про які йде мова, - це заміна мереж, ремонт, зварювальні роботи, нестача кадрового і технічного ресурсу в «Теплоцентралі».

 

Станом на тепер, Тепломережею в місті забезпечено 100% опалення, Теплоцентраллю – 85-90%, - каже Катриченко.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: