Автострахування: як обрати вигідний та дієвий варіант?

РЕКЛАМА
20.11.23 - 16:49

Життя непередбачуване, а дорожньо-транспортні пригоди, на жаль, трапляються щодня. І навіть найбільш професійні водії можуть потрапити у ДТП. Крім аварій, автовласники можуть зіткнутися зі значною кількістю інших труднощів. Убезпечити себе від цього можна лише за допомогою страхування авто.

Які питання вирішує ОСЦПВ (автоцивілка)?

 

Автовласники мають «обов’язкову державну страховку» - ОСЦПВ. Страховий поліс ОСЦПВ компенсує збитки потерпілим у результаті ДТП. Страховик оплатить ремонт постраждалої машини, лікування водія і пасажирів, усунення пошкоджень, якщо, наприклад, керманич протаранить чужий паркан.   

 

Що має включати автострахування?  

Але аварія і пов’язані з нею витрати — лише частина проблем, які можуть спіткати автовласника.

Зокрема, це можуть бути:  

- протиправні дії третіх осіб;  

- пошкодження;  

- стихійні лиха;  

- викрадення автівки чи повне її знищення.

 

Тож найкращий варіант — автострахування, яке покриває ці негаразди. Саме тому власники автівок оформлюють ще один, необов’язковий вид страхування. Таким чином, ви можете повністю захистити себе від збитків.   

Важливо: ОСЦПВ захищає власника авто, а необов’язкове страхування — безпосередньо автомобіль. Не має значення, хто спричинив аварію, будучи за кермом вашого авто, збитки все одно відшкодують.

 

Чи обов’язково оформляти страхування з повним переліком страхових випадків?

Повний пакет послуг від страхової компанії, безумовно, найбільш далекоглядне рішення власника авто. Проте кожен знає, які ризики для нього є найвищими. Можливо, у вашому випадку найбільш ймовірні неприємності — це пошкодження машини третіми особами, пожежа чи викрадення. Особливо набирають актуальності під час дії воєнного стану. Цілком можливо оформити страхування з обмеженою кількістю послуг.

 

До прикладу, це може бути:  

- міністрахування лише з однією послугою;  

- страхування з певним переліком послуг;  

- повне страхування, при якому можна оплачувати послуги по договору з відстрочкою у часі.

Такі варіанти пропонує пакет КАСКО. Детальніше про різні види страхувань — за посиланням: https://finance.ua/ua/insurance/kasko.

 

З яких причин страхувальник відмовляє у відшкодуванні збитків?

Причини для відмови у компенсації збігаються з відповідними причинами для ОСЦПВ — знаходження за кермом водія під впливом наркотичних речовин або алкоголю, а також втеча з місця ДТП до приїзду правоохоронців.

Отже, яке страхування обрати — рішення за вами. Дбайте про свою безпеку та добробут з каско на Finance.ua, захищайте свою власність, адже це того вартує!

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: