Уболіваємо! Криворізький плавець Денис Кесіль виступить на Чемпіонаті Європи на короткій воді

СПОРТ
26.11.23 - 12:50

Збірна України з плавання продовжує підготовку до Чемпіонату Європи-2023 на короткій воді. 5-10 грудня змагання відбудуться в Отопені, Румунія. Серед плавців – титулований криворізький спортсмен, рекордсмен України Денис Кесіль, який спеціалізується у дисципліні 100 м батерфляєм та 200 м батерфляєм.

Україна візьме участь у Євро на короткій воді вперше за чотири роки. 2021-го збірна відмовилася змагатися на континентальній першості в російській Казані, куди спочатку планувала заявитися в обмеженому складі. Натомість в Отопень команда вирушатиме у складі шести плавців.

 

Склад України на Євро-2023 на короткій воді: Денис Кесіль, Михайло Романчук, Олександр Желтяков, Владислав Бухов, Максим Овчинніков, Вадим Науменко.

 

Попередній досвід виступів на Євро на короткій воді мають лише два плавці з нинішнього складу – наш земляк Денис Кесіль та Михайло Романчук, чемпіон 2017 року вільним стилем на дистанції 1500 метрів.

 

За весь час проведення континентальної першості на короткій воді “синьо-жовті” здобули 39 золотих нагород – дев'ятий найкращий показник в історії змагань.

 

Уболіваємо за Дениса, тримаємо кулаки за наших!

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: