Спортсмени з різних куточків області змагалися на Чемпіонаті з самбо у Кривому Розі

СПОРТ
09.12.23 - 15:13

У Кривому Розі, на базі ДЮСШ №6, пройшов Чемпіонат області з самбо та Кубок криворізької Федерації самбо. Змагалися дорослі борці та юні спортсмени віком 13-14 років не лише з нашого міста, а й з Дніпра, Жовтих Вод, Нікополя, Широкого.

«Час підвести підсумки спортивного року, - зазначила Світлана Лавренко, директорка департаменту у справах сім’ї і молоді міськвиконкому. – Кривий Ріг підтримує фізичну культуру і спорт. Міською програмою, яка розрахована до 2026 року, передбачені кошти на проведення різних видів змагань, виплати стипендій кращим тренерам і спортсменам. Цьогоріч проведено на сотню змагань більше, ніж у минулому році. Місто подбало про безпеку наших спортсменів, обладнали бомбосховища. До речі, в нашому місті самбо займаються понад 400 юних спортсменів. Інші види спорту теж в пошані – наші спортсмени заявили про себе на міжнародному рівні».

 

За словами Світлани Лавренко, лише у 2023 році в Кривому Розі пройшло 126 міських змагань з різних видів спорту та пів сотні обласних. У міському бюджеті на наступний рік теж закладені кошти на підтримку спорту.

 

Анатолій Кантур, головний суддя змагань, підкреслив, що серед учасників Чемпіонату сьогодні як відомі борці, що вже мають вагомі нагороди, так і початківці. Лише цьогоріч наше місто прийняло 5 обласних змагань, ще 6 заходів були для криворізьких самбістів. 

 

«Я займаюся самбо вже 7 років, - розповідає Назар Самарчук, вихованець ДЮСШ №2. – Нині беру участь у дорослій категорії, маю 1-й дорослий розряд. Сподіваюся, що попереду багато досягнень. Головне, не пропускати тренування і працювати на результат».

 

Змагання відвідали бійці Нацгвардії. Присутні щиро подякували нашим воїнам за захист та передали 20 тактичних окулярів від міської Федерації самбо. Військові, у свою чергу, привітали тих, хто не полишає спорт, загартовує себе та прославляє Кривий Ріг далеко поза межами країни.

 

Підсумки Чемпіонату та міського Кубку підведуть пізніше.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: