Мати криворізького захисника Максима Ярмолюка просить звання Героя України для сина

ПАМ'ЯТЬ
03.01.24 - 10:42

Мати загиблого криворізького захисника Максима Ярмолюка просить президента присвоїти йому звання Героя України (посмертно).

Максим народився 1985 року у Кривому Розі. Його знали як талановитого музиканта, соліста вокального колективу «Місячне сяйво» у ПК «Інгулець», активного громадського діяча й успішного спортсмена. Хлопець здобув юридичну освіту на прокурорсько-слідчому факультеті Одеської юридичної академії, вільно володів чотирма іноземними мовами, грав на струнних та клавішних музичних інструментах, полюбляв декламувати вірші, писав музику й пісні.

 

З 2017 року Максим розпочав службу у патрульній поліції Кривого Рогу. З 2019 року разом зі своїм товаришем по службі очолив новостворений взвод ТОР у м. Бориспіль. З початком повномасштабного вторгнення, Максим став на захист міста. З травня 2023 року Максим виконував завдання з аеророзвідки у Запорізькій області.

 

16 серпня при виконанні бойових завдань у с. Мала Токмачка Пологівського району Максим загинув. Він віддав своє життя, захищаючи нашу державу від російського агресора. Поховали захисника на кладовищі селища Широка Дача. Без батька залишився 9-річний син, названий на його честь, без сина залишилась мати.
 

«Максим був вірним сином українського народу, взірцем для друзів, рідних і колег, вірив у Перемогу. Він був таким, яких більше нема. Так говорять про нього ті, хто хоч раз мав за честь спілкуватися з ним», - написала про воїна його мама.

 

Підтримати прохання жінки про присвоєння Максиму Ярмолюку звання Героя України можна тут.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: