«Шахед» на багатоповерхівку у Дніпрі навела агентурна мережа «Серб»

Про це на форумі «Україна. Рік 2024» повідомив Голова Служби безпеки України Василь Малюк.
До російської агентурної мережі "Серб" входило вісім осіб. Агенти прикидалися волонтерами та «виходили» на військових. Від них зловмисники отримували необхідні ворогові дані про ЗСУ та цивільних.
«Серб» організувала ракетний обстріл Дніпропетровської області. Окрім того, удар «Шахедом» по багатоповерхівці 23 лютого – також справа рук агентів.
Наразі всі підозрювані в роботі на росію затримані. Сьогодні вони вже дають викривальні покази.
Нагадаємо, 23 лютого, від рук російських вбивць загинули дві людини, ще вісім постраждали.
Джерело – Дніпро Оперативний.
«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
У Дніпрі власник косметичних компаній підпільно хімічив неякісні дезінфекційні засоби
Керівник підприємства на Дніпропетровщині та його підлеглий продавали деталі для воєнних баз у рф
Хабарники в погонах. 5 років за ґратами відсидять двоє посадовців Нацполіції з Дніпра