«Освітянський ретрит: приємне і корисне»: у Кривому Розі пройшла магістральна (не) конференція

ОСВІТА
09.03.24 - 13:30

Пошук розвитку та відкриттів. Понад сто учасників та спікерів в ДУЕТ зібрала магістральна (не) конференція Edcamp Kryvyi Rih School 70.  В онлайн-форматі до неї додолучилися вчителі з усієї України.

Цьогоріч учасниками заходу стали  представники вищих навчальних закладів, дитячих садочків, долучилась і профтехосвіта.  Дуже широка й географія учасників заходу - Полтава, Київ, Львів, Дніпро, Олександрія.

 

«Напевне це символічно, що конференція проходить у 210-ту річницю  народження Тараса Шевченка. Влада міста, департамент освіти і науки взагалі підтримує ці рухи  активності в будь-якій професії, а освітянській - тим паче. Сьогодні  професійна педагогічна спільнота буде обговорювати дуже велику кількість питань, викликів, які постали перед педагогікою, як наукою», - підкреслює головна спеціалістка міського департаменту освіти та науки Вікторія Полякова.

 

 «Це подолання освітніх втрат, використання штучного інтелекту, логопедичні панелі і особливості навчання дітей з особливими освітніми потребами. Це велике коло питань, де педагоги зможуть поділитися своїм досвідом, надихнутися  ідеями і наробками. Дуже потрібний цей рух. Він збагачує і дає можливість зростати в професії і щодня працювати над собою так, щоб бути максимально корисним», - каже освітянка.

 

Під час конференції запрошені спікери  проведуть лекції щодо нових підходів у навчанні, роботи освітян в особливих умовах. Мета заходу  -  навчити людей повірити, перемогти і підтримати один одного, - кажуть її учасники.

 

 «Ретрит – це психологічне поняття. Освітяни теж можуть усамітнитися у своєму колі, знайти  нові ресурси, відкрити щось цікаве навколо себе і, врешті-решт, полюбити життя таким, яким воно є.  Це допоможе нашій громаді стати стійкою», - пояснює заступниця директора криворізької спеціалізованої школи №70 Олена Лізогуб.

 

«Поки хлопці боронять країну там, ми повинні залишатись  стійкими тут. Багато очікую від спікерських паралелей, вчительських сесій і майстер-класів, на які запрошено чимало гостей з усієї України», - говорить Тетяна Королюк, вчитель початкових класів 70-ї школи.

 

 «Під час війни діти представлені, на жаль, самі собі. Батьки – на роботі, вчителі – в онлайн-режимі. Спілкування не вистачає. На війні - рідні й близькі люди. Це теж впливає на дітей,  їхнє самопочуття,  стан здоров‘я. Робимо все для того, щоб їх  більше згрупувати, надати дітям в такий непростий час тепло і доброту. Досвід і знання з цього отримуємо саме на таких заходах», -  ділиться Наталія Скоба, вчителька початкової школи-ліцею №113.

 

Учасники конференції вірять, що отримані уроки  стануть запорукою нових змін в освіті, а ЕдКемп допоможе скластися елементам пазла, який стане новим рецептом нашого життя.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: