Смертельне поранення на Харківщині отримав криворізький прохідник Олександр Максимович

ЖАЛОБА
11.06.24 - 9:47

29 травня 2024 року Кривий Ріг втратив свого захисника Олександра Максимовича. Воїн отримав смертельне поранення поблизу селища Тихе Харківської області, - повідомили у виробничій газеті "Металург".

До війни Олександр працював прохідником в шахтоуправлінні гірничого департаменту «АрселорМіттал Кривий Ріг». Теплим спомином згадують колегу на підприємстві.

 

«Прохідницькі підземні роботи – це надзвичайно важка праця. Тут треба мати не лише фізичну витривалість, а й характер. І Олександр був саме таким. Міцний духом, майстер шахтарської справи з золотими руками та світлою головою. Прохідник був настільки щирою та світлою людиною, що без усмішки, без гарного настрою його й не згадаєш. І при цьому це була надзвичайно скромна людина. Це тяжка й непоправна втрата», – розповідає начальник прохідницької дільниці ШУ ГД Андрій Клімов.

 

За самовіддану службу на варті Батьківщини наш оборонець був відзначений численними бойовими нагородами. Він воював гідно, але не любив хизуватися медалями, тож про нагороди колеги дізналися, коли він повернувся додому на щиті.

 

Вічна пам'ять і слава сміливому й вірному сину Кривого Рогу! Пам'ятаймо про високу ціну нашого визволення від загарбників!

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: