Кривий Ріг закупив 4 машини Форд для прибирання вулиць

БЛАГОУСТРІЙ
25.06.19 - 16:18 816

Парк підприємства «Весташляхбуд» поповнився новою технікою. Вже наступного тижня чотири додаткові машини Форд долучаться до прибирання криворізьких вулиць. 

Сьогодні для прибирання вулиць нашого міста на підприємстві «Весташляхбуд» працює 15 Bobcat з обладнанням різного класу: ковшовим, щІтковим, роторним (для прибирання снігу).

 

Нещодавно коштом міського бюджету закупили нові щітки з бункером, які збирають найдрібніше сміття, а потім вже самостійно вивантажують його з бункера в КрАЗи. 
 

"Протягом тижня машини вийдуть на лінію і почнуть обробляти проїжджу частину і тротуари. Розроблені графіки для роботи машин, техніка працює цілодобово. Ці 4 машини так само будуть працювати, як і ті 7 одиниць, що зараз обслуговують кожен район", - каже Костянтин Басістий, начальник автоколони ТОВ «Весташляхбуд».

 

Зараз прибирають місто машини Деу Ретеч. На відміну від попередників, нові моделі авто Форд одновісні, тому більш маневрені. Окрім своєї багатофункціональності в режимі прибирання, ці машини забезпечені всім необхідним для комфортної роботи водія.

 

Інспекція прибиральної техніки минула успішно - вже за тиждень нові машини виїдуть за графіком на вулиці міста.

 

 

 
 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»