Зеленський – АМКР: «Чому кількість ракових захворювань у Кривому Розі повинна залежати від ваших стратегічних планів?»

ВАЖЛИВО
12.07.19 - 18:11

Президент Володимир Зеленський прибув до Криворізького національного університету близько 17:00.

«Мені дуже приємно бути на Батьківщині. Моє завдання – обговорити, які проблеми я, як Президент, можу вирішити. Оскільки я тут народився, знаю, яка головна проблема Кривого Рогу. Це – екологія», – сказав Володимир Зеленський.

 

Головна тема робочої наради – екологічна ситуація в місті і недотримання обіцянок підприємствами-забруднювачами. Головним чином – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

 

Президент повідомив, що попередньо запросив міністра екології та природних ресурсів. Проте Остап Семерак, за словами Гаранта, не зміг бути присутнім на нараді «через насичену передвиборчу кампанію у Львівській області».

 

У ході розмови доповідають екологи, представники «АрселорМіттал Кривий Ріг». У звітах компанії лунає чимало цифр, проте Володимир Зеленський запропонував зупинитися на конкретних пунктах невиконаної екологічної програми.

 

Слово мали також представники громадських організацій.

 

«Чому кількість ракових захворювань у Кривому Розі повинна залежати від ваших стратегічних планів?», – різко запитав Президент у представників підприємства. На більшість питань відповідала Ліана Максименко, директор департаменту з охорони навколишнього середовища.

 

«Ми розуміємо, що ви створюєте робочі місця, але також ми розуміємо, що люди платять за це своїм здоров’ям», – зауважив заступник голови Офісу Президента Олексій Гончарук.

 

Нарада триває. Наразі доповідають представники міського управління екології. Стежте за нашими наступними публікаціями.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: