2:2. Криворізький «Гірник» зіграв унічию із суперником за Другою лігою ФК «Нікополь»

14.07.19 - 11:10

12 липня криворізький «Гірник» у спорткомплексі «Гірник» зіграв 6-й контрольний матч у межах літніх міжсезонних навчально-тренувальних зборів. Наші футболісти зустрічалися з «Нікополем», – повідомляє пресслужба криворізького клубу.

З перших хвилин криворізькі футболісти захопили ініціативу. Владислав Соседко не потрапив у ворота з другого поверху після кутового, а Ярослав Гоменко у дотик замкнув подачу Тимура Пограничного – вище.

Неочікувано криворіжці пропустили м'яч на 14-й хвилині. Сергій Твердоух після кутового точно пробив головою – 0:1.

Пізніше нікопольці зуміли забити другий гол. Помилка в центрі оборони – дали пробити Максиму Богданову після прострілу з флангу – 0:2.

Криворізькі хлопці продовжили атакувати і незабаром забили. Досвідчений Сергій Гвоздевич втілив у гол удар Артема Сьомки – 1:2. У кінці тайму новачок-форвард сильним ударом з лінії штрафного торкнувся поперечини.

У другому таймі перевага «Гірника» стала помітною. Після ряду втрачених моментів (у тому числі, пенальті, який не реалізував Євген Кателін – голкіпер потягнув) криворіжці таки відігралися в кінцівці.

Знову спрацювала зв’язка Ігор Бука – Андрій Григорик. Перший подав справа, другий у дотик відправив снаряд повз воротаря – 2:2.