06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Музпросвiт"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:30 "Погода"

08:35 Телегазета

08:40 "Зарядка"

09:00 "Ракурс"

10:00 "Древо"

10:20 "Next"

10:40 "На шляху до перемоги"

10:50 "Приборкати фатум"

11:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

11:50 "Жiночий журнал"

12:00 "Iсторiя на постаментi"

12:10 "Живе багатство України"

12:30 "У фокусi Європа"

13:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

14:00 "Спортивна середа"

14:30 "Мандруй своє"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Древо"

15:25 Мультфiльми

15:40 "Мрiя не старiє"

15:50 "Простi iсторiї"

16:00 "Цей день"

16:10 "Англiйська для всiх"

16:30 "Диван"

17:00 т/с "Закулiснi iгри" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Бесiди про вiчне"

18:30 "Де факто"

18:40 "Книжкiно"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 Погода

21:10 Док. фiльм "Iловайськ. Вижити"

21:30 "Знаки"

22:00 т/с "Закулiснi iгри" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Бесiди про вiчне"

01:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

02:30 "Мандруй своє"

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Знаки"     

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:30 "Погода"

08:35 Телегазета

08:40 "Зарядка"

09:00 "Ракурс"

10:00 "Древо"

10:20 "Англiйська для всiх"

10:40 "Книжкiно"

10:50 "Жiночий журнал"

11:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

11:50 "На шляху до перемоги"

12:00 "Простi iсторiї"

12:10 "Спортивна середа"

12:30 "Global 3000"

13:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

13:50 "Мрiя не старiє"

14:00 "Портрети дикої природи"

14:30 "Мандруй своє"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Древо"

15:25 Мультфiльми

15:40 "Занурення"

16:00 "Цей день"

16:10 "Музпросвiт"

16:30 "Next"

17:00 т/с "Справжнiй детектив" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Диван"

18:30 "Приборкати фатум"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 Погода

21:10 "Бесiди про вiчне"

21:30 "На шляху до перемоги"

21:40 "Де факто"

21:50 "Iсторiя на постаментi"

22:00 т/с "Справжнiй детектив" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Диван"

01:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

02:30 "Мандруй своє"

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Бесiди про вiчне"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:30 "Погода"

08:35 Телегазета

08:40 "Зарядка"

09:00 "Ракурс"

10:00 "Древо"

10:20 "Музпросвiт"

10:40 "Iсторiя на постаментi"

11:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

11:50 "Де факто"

12:00 "Англiйська для всiх"

12:20 "Next"

12:40 "Завтра - сьогоднi"

13:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

13:50 "Жiночий журнал"

14:00 "Мандруй своє"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Древо"

15:25 Мультфiльми

15:40 "Знаки"

16:00 "Цей день"

16:10 "Книжкiно"

16:20 "Приборкати фатум"

16:30 "На шляху до перемоги"

16:40 "Портрети дикої природи"

17:00 т/с "Справжнiй детектив" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Спортивна середа"

18:30 "Мрiя не старiє"

18:40 "Простi iсторiї"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 Погода

21:10 "Диван"

21:30 "Занурення"

22:00 т/с "Закулiснi iгри" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Спортивна середа"

01:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

02:30 "Мандруй своє"

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Занурення"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:30 "Погода"

08:35 Телегазета

08:40 "Зарядка"

09:00 "Ракурс"

10:00 "Древо"

10:20 "Спортивна середа"

10:40 "Де факто"

10:50 "На шляху до перемоги"

11:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

11:50 "Приборкати фатум"

12:00 "Музпросвiт"

12:30 "Англiйська для всiх"

13:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

13:50 "Книжкiно"

14:00 "Мандруй своє"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Древо"

15:25 Мультфiльми

15:40 "Приборкати фатум"

16:00 "Цей день"

16:10 "Next"

16:30 "Бесiди про вiчне"

17:00 т/с "Справжнiй детектив" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Диван"

18:30 "Жiночий журнал"

18:40 "Iсторiя на постаментi"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 Погода

21:10 "Знаки"

21:30 "Мрiя не старiє"

21:40 "Простi iсторiї"

22:00 т/с "Справжнiй детектив" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Диван"

01:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

02:30 "Мандруй своє"

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Англiйська для всiх"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:30 "Погода"

08:35 Телегазета

08:40 "Зарядка"

09:00 "Ракурс"

10:00 "Древо"

10:20 "Знаки"

10:40 "Приборкати фатум"

10:50 "Книжкiно"

11:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

11:50 "Мрiя не старiє"

12:00 "На шляху до перемоги"

12:10 "Живе багатство України"

12:30 "Euromaxx"

13:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

13:50 "Де факто"

14:00 "Мандруй своє"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Древо"

15:25 Мультфiльми

15:40 "Бесiди про вiчне"

16:00 "Цей день"

16:10 "Простi iсторiї"

16:30 "Спортивна середа"

16:50 "Iсторiя на постаментi"

17:00 т/с "Справжнiй детектив" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Next"

18:30 "Занурення"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:05 Погода

21:10 "Диван"

21:30 "Жiночий журнал"

21:40 "Музпросвiт"

22:00 т/с "Справжнiй детектив" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Next"

01:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

02:30 "Мандруй своє"

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Живе багатство України"

07:40 "Euromaxx"

08:05 "Global 3000"

08:30 Погода

08:35 "Телегазета"

08:40 "Зарядка"

09:00 Мультфiльми

09:40 "Next"

10:00 "Ракурс"

11:00 Серiал 1 категорiя

12:30 "Жiночий журнал"

12:40 "Мрiя не старiє"

12:50 "На шляху до перемоги"

13:00 "Книжкiно"

13:10 "Iсторiя на постаментi"

13:20 "Простi iсторiї"

13:30 "Приборкати фатум"

13:40 "Музпросвiт"

14:00 "Ракурс"

15:00 "Цей день"

15:35 Погода

15:40 "Знаки"

16:00 "Бесiди про вiчне"

16:20 "Англiйська для всiх"

16:40 "Занурення"

17:00 "Де факто"

17:20 "Ракурс"

18:10 "Спортивна середа"

18:30 х/ф "Французька для початкiвцiв" 2 категорiя

20:30 "Цей день"

20:55 Погода

20:57 Телегазета

21:00 х/ф "Штат самотньої зiрки" 2 категорiя

22:55 Погода

23:00 "Цей день"

23:40 "Диван"

00:00 "Живе багатство України"

01:00 "Euromaxx"

01:30 "Global 3000"

02:00 Серiал 1 категорiя

03:30 "Мандруй своє"

04:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Портрети дикої природи"

07:40 "У фокусi Європа"

08:05 "Завтра - сьогоднi"

08:30 Погода

08:35 "Телегазета"

08:40 "Зарядка"

09:00 Мультфiльми

09:40 "Спортивна середа"

10:00 "Ракурс"

11:00 Серiал 1 категорiя

12:30 "Мандруй своє"

13:00 "Бесiди про вiчне"

13:20 "Занурення"

13:40 "Англiйська для всiх"

14:00 "Ракурс"

15:00 "Цей день"

15:30 Погода

15:40 "Де факто"

16:00 "Древо"

16:20 "Next"

16:40 "На шляху до перемоги"

16:50 "Музпросвiт"

17:10 "Iсторiя на постаментi"

17:20 "Простi iсторiї"  

17:30 "Приборкати фатум"

17:40 "Книжкiно"

17:50 "Жiночий журнал"

18:00 "Знаки"  

18:20 "Мрiя не старiє"  

18:30 х/ф "Штат самотньої зiрки" 2 категорiя

20:30 "Цей день"

20:55 Погода

20:57 Телегазета

21:00 х/ф "Французька для початкiвцiв" 2 категорiя

22:55 Погода

23:00 "Цей день"

23:40 "Диван"

00:00 "Портрети дикої природи"

01:00 "У фокусi Європа"

01:30 "Завтра - сьогоднi"

02:00 Серiал 1 категорiя

03:30 "Мандруй своє"

04:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Музпросвiт"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:30 "Погода"

08:35 Телегазета

08:40 "Зарядка"

09:00 "Ракурс"

10:00 "Древо"

10:20 "Next"

10:40 "На шляху до перемоги"

10:50 "Приборкати фатум"

11:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

11:50 "Жiночий журнал"

12:00 "Iсторiя на постаментi"

12:10 "Живе багатство України"

12:30 "У фокусi Європа"

13:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

14:00 "Спортивна середа"

14:30 "Мандруй своє"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Древо"

15:25 Мультфiльми

15:40 "Мрiя не старiє"

15:50 "Простi iсторiї"

16:00 "Цей день"

16:10 "Англiйська для всiх"

16:30 "Диван"

17:00 т/с "Закулiснi iгри" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Бесiди про вiчне"

18:30 "Де факто"

18:40 "Книжкiно"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 Погода

21:10 Док. фiльм "Iловайськ. Вижити"

21:30 "Знаки"

22:00 т/с "Закулiснi iгри" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Бесiди про вiчне"

01:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

02:30 "Мандруй своє"

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Знаки"     

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:30 "Погода"

08:35 Телегазета

08:40 "Зарядка"

09:00 "Ракурс"

10:00 "Древо"

10:20 "Англiйська для всiх"

10:40 "Книжкiно"

10:50 "Жiночий журнал"

11:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

11:50 "На шляху до перемоги"

12:00 "Простi iсторiї"

12:10 "Спортивна середа"

12:30 "Global 3000"

13:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

13:50 "Мрiя не старiє"

14:00 "Портрети дикої природи"

14:30 "Мандруй своє"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Древо"

15:25 Мультфiльми

15:40 "Занурення"

16:00 "Цей день"

16:10 "Музпросвiт"

16:30 "Next"

17:00 т/с "Справжнiй детектив" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Диван"

18:30 "Приборкати фатум"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 Погода

21:10 "Бесiди про вiчне"

21:30 "На шляху до перемоги"

21:40 "Де факто"

21:50 "Iсторiя на постаментi"

22:00 т/с "Справжнiй детектив" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Диван"

01:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

02:30 "Мандруй своє"

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Бесiди про вiчне"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:30 "Погода"

08:35 Телегазета

08:40 "Зарядка"

09:00 "Ракурс"

10:00 "Древо"

10:20 "Музпросвiт"

10:40 "Iсторiя на постаментi"

11:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

11:50 "Де факто"

12:00 "Англiйська для всiх"

12:20 "Next"

12:40 "Завтра - сьогоднi"

13:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

13:50 "Жiночий журнал"

14:00 "Мандруй своє"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Древо"

15:25 Мультфiльми

15:40 "Знаки"

16:00 "Цей день"

16:10 "Книжкiно"

16:20 "Приборкати фатум"

16:30 "На шляху до перемоги"

16:40 "Портрети дикої природи"

17:00 т/с "Справжнiй детектив" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Спортивна середа"

18:30 "Мрiя не старiє"

18:40 "Простi iсторiї"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 Погода

21:10 "Диван"

21:30 "Занурення"

22:00 т/с "Закулiснi iгри" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Спортивна середа"

01:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

02:30 "Мандруй своє"

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Англiйська для всiх"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:30 "Погода"

08:35 Телегазета

08:40 "Зарядка"

09:00 "Ракурс"

10:00 "Древо"

10:20 "Знаки"

10:40 "Приборкати фатум"

10:50 "Книжкiно"

11:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

11:50 "Мрiя не старiє"

12:00 "На шляху до перемоги"

12:10 "Живе багатство України"

12:30 "Euromaxx"

13:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

13:50 "Де факто"

14:00 "Мандруй своє"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Древо"

15:25 Мультфiльми

15:40 "Бесiди про вiчне"

16:00 "Цей день"

16:10 "Простi iсторiї"

16:30 "Спортивна середа"

16:50 "Iсторiя на постаментi"

17:00 т/с "Справжнiй детектив" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Next"

18:30 "Занурення"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:05 Погода

21:10 "Диван"

21:30 "Жiночий журнал"

21:40 "Музпросвiт"

22:00 т/с "Справжнiй детектив" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Next"

01:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

02:30 "Мандруй своє"

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Занурення"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:30 "Погода"

08:35 Телегазета

08:40 "Зарядка"

09:00 "Ракурс"

10:00 "Древо"

10:20 "Спортивна середа"

10:40 "Де факто"

10:50 "На шляху до перемоги"

11:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

11:50 "Приборкати фатум"

12:00 "Музпросвiт"

12:30 "Англiйська для всiх"

13:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

13:50 "Книжкiно"

14:00 "Мандруй своє"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Древо"

15:25 Мультфiльми

15:40 "Приборкати фатум"

16:00 "Цей день"

16:10 "Next"

16:30 "Бесiди про вiчне"

17:00 т/с "Справжнiй детектив" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Диван"

18:30 "Жiночий журнал"

18:40 "Iсторiя на постаментi"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 Погода

21:10 "Знаки"

21:30 "Мрiя не старiє"

21:40 "Простi iсторiї"

22:00 т/с "Справжнiй детектив" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Диван"

01:00 т/с "Моє серце наполягає" 2 категорiя

02:30 "Мандруй своє"

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Живе багатство України"

07:40 "Euromaxx"

08:05 "Global 3000"

08:30 Погода

08:35 "Телегазета"

08:40 "Зарядка"

09:00 Мультфiльми

09:40 "Next"

10:00 "Ракурс"

11:00 Серiал 1 категорiя

12:30 "Жiночий журнал"

12:40 "Мрiя не старiє"

12:50 "На шляху до перемоги"

13:00 "Книжкiно"

13:10 "Iсторiя на постаментi"

13:20 "Простi iсторiї"

13:30 "Приборкати фатум"

13:40 "Музпросвiт"

14:00 "Ракурс"

15:00 "Цей день"

15:35 Погода

15:40 "Знаки"

16:00 "Бесiди про вiчне"

16:20 "Англiйська для всiх"

16:40 "Занурення"

17:00 "Де факто"

17:20 "Ракурс"

18:10 "Спортивна середа"

18:30 х/ф "Шiсть дружин Генрi Лафея" 2 категорiя

20:30 "Цей день"

20:55 Погода

20:57 Телегазета

21:00 х/ф "Божевiльне пограбування" 2 категорiя

22:55 Погода

23:00 "Цей день"

23:40 "Диван"

00:00 "Живе багатство України"

01:00 "Euromaxx"

01:30 "Global 3000"

02:00 Серiал 1 категорiя

03:30 "Мандруй своє"

04:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Портрети дикої природи"

07:40 "У фокусi Європа"

08:05 "Завтра - сьогоднi"

08:30 Погода

08:35 "Телегазета"

08:40 "Зарядка"

09:00 Мультфiльми

09:40 "Спортивна середа"

10:00 "Ракурс"

11:00 Серiал 1 категорiя

12:30 "Мандруй своє"

13:00 "Бесiди про вiчне"

13:20 "Занурення"

13:40 "Англiйська для всiх"

14:00 "Ракурс"

15:00 "Цей день"

15:30 Погода

15:40 "Де факто"

16:00 "Древо"

16:20 "Next"

16:40 "На шляху до перемоги"

16:50 "Музпросвiт"

17:10 "Iсторiя на постаментi"

17:20 "Простi iсторiї"  

17:30 "Приборкати фатум"

17:40 "Книжкiно"

17:50 "Жiночий журнал"

18:00 "Знаки"  

18:20 "Мрiя не старiє"  

18:30 х/ф "Божевiльне пограбування" 2 категорiя

20:30 "Цей день"

20:55 Погода

20:57 Телегазета

21:00 х/ф "Шiсть дружин Генрi Лафея" 2 категорiя

22:55 Погода

23:00 "Цей день"

23:40 "Диван"

00:00 "Портрети дикої природи"

01:00 "У фокусi Європа"

01:30 "Завтра - сьогоднi"

02:00 Серiал 1 категорiя

03:30 "Мандруй своє"

04:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя