06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"    

07:10 Телегазета

07:15 "Арт-Об’єкт"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:40 "Погода"    

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

10:00 "Нiч у музеї"

10:20 "Next"

10:40 "Три питання лiкарю"

10:50 "Першi"

11:00 Серiал 2 категорiя

11:50 "Zоосторiс"

12:00 "Iсторiя на постаментi"

12:10 Док. серiал

12:30 "У фокусi Європа"

13:00 Серiал 2 категорiя

13:50 "Спортивна середа"

14:10 "Древо"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Нiч у музеї"

15:25 Мультфiльми

15:40 "Мода з комоду"

15:45 "Правокуємо"

15:50 "ВIЗА.КР"

16:00 "Цей день"

16:10 "Англiйська для всiх"

16:30 "Диван"

17:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Бесiди про вiчне"

18:30 "Швидко та смачно"

18:40 "Ключi вiд щастя"

18:45 "Територiя порад"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Книжкiно"

21:25 "SHIFT"

21:40 "Простi iсторiї"

22:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Бесiди про вiчне"

01:00 Серiал 2 категорiя

02:30 "Древо"

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"    

07:10 Телегазета

07:15 "Ключi вiд щастя"

07:20 "Територiя порад"

07:25 "ВIЗА.КР" 

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

10:00 "Нiч у музеї"

10:20 "Англiйська для всiх"

10:40 "Книжкiно"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал 2 категорiя

11:50 "SHIFT"

12:00 "Простi iсторiї"

12:10 "Спортивна середа"

12:30 "Global 3000"

13:00 Серiал 2 категорiя

13:50 "Мода з комоду"

13:55 "Правокуємо"

14:00 "Iсторiя на постаментi"

14:10 Док. серiал

14:30 "Древо"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Нiч у музеї"

15:25 Мультфiльми

15:40 "Zоосторiс"

16:00 "Цей день"

16:10 "Арт-Об’єкт"

16:30 "Next"

17:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Диван"

18:30 "Першi"

18:40 "Актуально про медицину"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Бесiди про вiчне"

21:35 "Швидко та смачно"

21:45 "Три питання лiкарю"

22:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Диван"

01:00 Серiал 2 категорiя

02:30 "Древо"

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"    

07:10 Телегазета

07:15 "Бесiди про вiчне"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:30 "10 хвилин"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

10:00 "Нiч у музеї"

10:20 "Арт-Об’єкт"

10:40 "Iсторiя на постаментi"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал 2 категорiя

11:50 "Англiйська для всiх"

12:10 "Next"

12:30 "Завтра - сьогоднi"

13:00 Серiал 2 категорiя

13:50 "Zоосторiс"

14:00 Док. серiал

14:30 "Древо"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Нiч у музеї"

15:25 Мультфiльми

15:40 "Простi iсторiї"

15:50 "Три питання лiкарю"

16:00 "Цей день"

16:10 "Книжкiно"

16:20 "Швидко та смачно"

16:35 "SHIFT"

17:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Спортивна середа"

18:30 "Мода з комоду"

18:35 "Правокуємо"

18:40 "ВIЗА.КР"

18:55 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Диван"

21:35 "Ключi вiд щастя"

21:40 "Територiя порад"

21:45 "Першi"

22:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Спортивна середа"

01:00 Серiал 2 категорiя

02:30 "Древо"

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"    

07:10 Телегазета

07:15 "Next"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:30 "10 хвилин"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

08:35 Телегазета

08:40 "Зарядка"

09:00 "Ракурс"

10:00 "Нiч у музеї"

10:20 "Спортивна середа"

10:40 "Ключi вiд щастя"

10:45 "Територiя порад"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал 2 категорiя

11:50 "Першi"

12:00 "Арт-Об’єкт"

12:30 "Англiйська для всiх"

12:50 "Три питання лiкарю"

13:00 Серiал 2 категорiя

13:50 "ВIЗА.КР"

13:55 "У гарнiй формi"

14:20 "Швидко та смачно"

14:30 "Древо"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Нiч у музеї"

15:25 Мультфiльми

15:40 "Територiя порад"

15:50 "Простi iсторiї"

16:00 "Цей день"

16:10 "Next"

16:30 "Бесiди про вiчне"

17:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Диван"

18:30 "Zоосторiс"

18:40 "Iсторiя на постаментi"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Книжкiно"

21:30 "Мода з комоду"

21:35 "Правокуємо"

21:40 "Простi iсторiї"

22:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Диван"

01:00 Серiал 2 категорiя

02:30 "Древо"

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"    

07:10 Телегазета

07:15 "Англiйська для всiх"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:30 "10 хвилин"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

08:35 Телегазета

08:40 "Зарядка"

09:00 "Ракурс"

10:00 "Нiч у музеї"

10:20 "Першi"

10:30 "Три питання лiкарю"

10:40 "ВIЗА.КР"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал 2 категорiя

11:50 "Мода з комоду"

11:55 "Правокуємо"

12:00 "Швидко та смачно"

12:15 "SHIFT"

12:30 "Euromaxx"

13:00 Серiал 2 категорiя

13:50 "Ключi вiд щастя"

13:55 "Територiя порад"

14:00 "Книжкiно"

14:10 Док. серiал

14:30 "Древо"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Нiч у музеї"

15:25 Мультфiльми

15:40 "Бесiди про вiчне"

16:00 "Цей день"

16:10 "Простi iсторiї"

16:20 "Iсторiя на постаментi"

16:30 "Спортивна середа"

17:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Next"

18:30 "Диван"

18:55 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Диван"

21:35 "Zоосторiс"

21:45 "Арт-Об’єкт"

22:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Next"

01:00 Серiал 2 категорiя

02:30 "Древо"

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"    

07:10 Телегазета

07:15 "Нiч у музеї"

07:40 "Euromaxx"

08:05 "Global 3000"

08:30 "10 хвилин"

08:40 Погода

08:45 "Телегазета"

08:50 "Зарядка"

09:10 Мультфiльми

09:40 "Next"

10:00 "Ракурс"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал 2 категорiя

12:30 "Zоосторiс"

12:40 "Мода з комоду"

12:45 "Правокуємо"

12:50 "SHIFT"

13:00 "Книжкiно"

13:10 "Iсторiя на постаментi"

13:20 "Простi iсторiї"

13:30 "Першi"

13:40 "Арт-Об’єкт"

14:00 "Ракурс"

15:00 "Цей день"

15:35 Погода

15:40 "Ключi вiд щастя"

15:45 "Територiя порад"

15:50 "ВIЗА.КР"

16:00 "Бесiди про вiчне"

16:20 "Англiйська для всiх"

16:40 "Три питання лiкарю"

16:50 "Актуально про медицину"

17:00 "Швидко та смачно"

17:20 "Ракурс"

18:10 "Спортивна середа"

18:30 х/ф "Грейсi" 2 категорiя

20:30 "Цей день"

20:55 Погода

20:57 Телегазета

21:00 х/ф "Кулi гнiву" 2 категорiя

22:55 Погода

23:00 "Цей день"

23:40 "Диван"

00:00 "Euromaxx"

00:30 "Global 3000"

01:00 "Древо"

02:00 Серiал 1 категорiя

03:30 "Мандруй своє"

04:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"    

07:10 Телегазета

07:15 "Древо"

07:40 "У фокусi Європа"

08:05 "Завтра - сьогоднi"

08:30 "10 хвилин"

08:40 Погода

08:45 "Телегазета"

08:50 "Зарядка"

09:10 Мультфiльми

09:40 "Спортивна середа"

10:00 "Ракурс"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал 2 категорiя

12:30 "У гарнiй формi"

13:00 "Бесiди про вiчне"

13:20 "Швидко та смачно"

13:40 "Англiйська для всiх"

14:00 "Ракурс"

15:00 "Цей день"

15:30 Погода

15:40 "Три питання лiкарю"

15:50 "Актуально"

16:00 "Нiч у музеї"

16:20 "Next"

16:40 "SHIFT"

16:50 "Арт-Об’єкт"

17:10 "Iсторiя на постаментi"

17:20 "Простi iсторiї"  

17:30 "Першi"

17:40 "Книжкiно"

17:50 "Zоосторiс"

18:00 "Ключi вiд щастя"

18:05 "Територiя порад"

18:10 "ВIЗА.КР"

18:20 "Мода з комоду"

18:25 "Правокуємо"

18:30 х/ф "Кулi гнiву" 2 категорiя

20:30 "Цей день"

20:55 Погода

20:57 Телегазета

21:00 х/ф "Грейсi" 2 категорiя

22:55 Погода

23:00 "Цей день"

23:40 "Диван"

00:00 "У фокусi Європа"

00:30 "Завтра - сьогоднi"

01:00 "Нiч у музеї"

02:00 Серiал 1 категорiя

03:30 "Мандруй своє"

04:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Арт-Об’єкт"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:40 "Погода"   

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

10:00 "Нiч у музеї"

10:20 "Next"

10:40 "Три питання лiкарю"

10:50 "Першi"

11:00 Серiал 2 категорiя

11:50 "Zоосторiс"

12:00 "Iсторiя на постаментi"

12:10 Док. серiал

12:30 "У фокусi Європа"

13:00 Серiал 2 категорiя

13:50 "Спортивна середа"

14:10 "Древо"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Нiч у музеї"

15:25 Мультфiльми

15:40 "Мода з комоду"

15:45 "Правокуємо"

15:50 "ВIЗА.КР"

16:00 "Цей день"

16:10 "Англiйська для всiх"

16:30 "Диван"

17:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Бесiди про вiчне"

18:30 "Швидко та смачно"

18:40 "Ключi вiд щастя"

18:45 "Територiя порад"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Книжкiно"

21:25 "SHIFT"

21:40 "Простi iсторiї"

22:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Бесiди про вiчне"

01:00 Серiал 2 категорiя

02:30 "Древо"

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Ключi вiд щастя"

07:20 "Територiя порад"

07:25 "ВIЗА.КР" 

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

10:00 "Нiч у музеї"

10:20 "Англiйська для всiх"

10:40 "Книжкiно"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал 2 категорiя

11:50 "SHIFT"

12:00 "Простi iсторiї"

12:10 "Спортивна середа"

12:30 "Global 3000"

13:00 Серiал 2 категорiя

13:50 "Мода з комоду"

13:55 "Правокуємо"

14:00 "Iсторiя на постаментi"

14:10 Док. серiал

14:30 "Древо"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Нiч у музеї"

15:25 Мультфiльми

15:40 "Zоосторiс"

16:00 "Цей день"

16:10 "Арт-Об’єкт"

16:30 "Next"

17:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Диван"

18:30 "Першi"

18:40 "Актуально про медицину"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Бесiди про вiчне"

21:35 "Швидко та смачно"

21:45 "Три питання лiкарю"

22:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Диван"

01:00 Серiал 2 категорiя

02:30 "Древо"

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Бесiди про вiчне"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:30 "10 хвилин"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

10:00 "Нiч у музеї"

10:20 "Арт-Об’єкт"

10:40 "Iсторiя на постаментi"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал 2 категорiя

11:50 "Англiйська для всiх"

12:10 "Next"

12:30 "Завтра - сьогоднi"

13:00 Серiал 2 категорiя

13:50 "Zоосторiс"

14:00 Док. серiал

14:30 "Древо"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Нiч у музеї"

15:25 Мультфiльми

15:40 "Простi iсторiї"

15:50 "Три питання лiкарю"

16:00 "Цей день"

16:10 "Книжкiно"

16:20 "Швидко та смачно"

16:35 "SHIFT"

17:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Спортивна середа"

18:30 "Мода з комоду"

18:35 "Правокуємо"

18:40 "ВIЗА.КР"

18:55 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Диван"

21:35 "Ключi вiд щастя"

21:40 "Територiя порад"

21:45 "Першi"

22:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Спортивна середа"

01:00 Серiал 2 категорiя

02:30 "Древо"

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Next"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:30 "10 хвилин"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

08:35 Телегазета

08:40 "Зарядка"

09:00 "Ракурс"

10:00 "Нiч у музеї"

10:20 "Спортивна середа"

10:40 "Ключi вiд щастя"

10:45 "Територiя порад"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал 2 категорiя

11:50 "Першi"

12:00 "Арт-Об’єкт"

12:30 "Англiйська для всiх"

12:50 "Три питання лiкарю"

13:00 Серiал 2 категорiя

13:50 "ВIЗА.КР"

13:55 "У гарнiй формi"

14:20 "Швидко та смачно"

14:30 "Древо"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Нiч у музеї"

15:25 Мультфiльми

15:40 "Територiя порад"

15:50 "Простi iсторiї"

16:00 "Цей день"

16:10 "Next"

16:30 "Бесiди про вiчне"

17:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Диван"

18:30 "Zоосторiс"

18:40 "Iсторiя на постаментi"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Книжкiно"

21:30 "Мода з комоду"

21:35 "Правокуємо"

21:40 "Простi iсторiї"

22:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Диван"

01:00 Серiал 2 категорiя

02:30 "Древо"

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Англiйська для всiх"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:30 "10 хвилин"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

08:35 Телегазета

08:40 "Зарядка"

09:00 "Ракурс"

10:00 "Нiч у музеї"

10:20 "Першi"

10:30 "Три питання лiкарю"

10:40 "ВIЗА.КР"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал 2 категорiя

11:50 "Мода з комоду"

11:55 "Правокуємо"

12:00 "Швидко та смачно"

12:15 "SHIFT"

12:30 "Euromaxx"

13:00 Серiал 2 категорiя

13:50 "Ключi вiд щастя"

13:55 "Територiя порад"

14:00 "Книжкiно"

14:10 Док. серiал

14:30 "Древо"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Нiч у музеї"

15:25 Мультфiльми

15:40 "Бесiди про вiчне"

16:00 "Цей день"

16:10 "Простi iсторiї"

16:20 "Iсторiя на постаментi"

16:30 "Спортивна середа"

17:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Next"

18:30 "Диван"

18:55 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Диван"

21:35 "Zоосторiс"

21:45 "Арт-Об’єкт"

22:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Next"

01:00 Серiал 2 категорiя

02:30 "Древо"

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Нiч у музеї"

07:40 "Euromaxx"

08:05 "Global 3000"

08:30 "10 хвилин"

08:40 Погода

08:45 "Телегазета"

08:50 "Зарядка"

09:10 Мультфiльми

09:40 "Next"

10:00 "Ракурс"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал 2 категорiя

12:30 "Zоосторiс"

12:40 "Мода з комоду"

12:45 "Правокуємо"

12:50 "SHIFT"

13:00 "Книжкiно"

13:10 "Iсторiя на постаментi"

13:20 "Простi iсторiї"

13:30 "Першi"

13:40 "Арт-Об’єкт"

14:00 "Ракурс"

15:00 "Цей день"

15:35 Погода

15:40 "Ключi вiд щастя"

15:45 "Територiя порад"

15:50 "ВIЗА.КР"

16:00 "Бесiди про вiчне"

16:20 "Англiйська для всiх"

16:40 "Три питання лiкарю"

16:50 "Актуально про медицину"

17:00 "Швидко та смачно"

17:20 "Ракурс"

18:10 "Спортивна середа"

18:30 х/ф "Тi, що змерзли" 2 категорiя

20:30 "Цей день"

20:55 Погода

20:57 Телегазета

21:00 х/ф "П’яний майстер" 2 категорiя

22:55 Погода

23:00 "Цей день"

23:40 "Диван"

00:00 "Euromaxx"

00:30 "Global 3000"

01:00 "Древо"

02:00 Серiал 1 категорiя

03:30 "Мандруй своє"

04:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Древо"

07:40 "У фокусi Європа"

08:05 "Завтра - сьогоднi"

08:30 "10 хвилин"

08:40 Погода

08:45 "Телегазета"

08:50 "Зарядка"

09:10 Мультфiльми

09:40 "Спортивна середа"

10:00 "Ракурс"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал 2 категорiя

12:30 "У гарнiй формi"

13:00 "Бесiди про вiчне"

13:20 "Швидко та смачно"

13:40 "Англiйська для всiх"

14:00 "Ракурс"

15:00 "Цей день"

15:30 Погода

15:40 "Три питання лiкарю"

15:50 "Актуально"

16:00 "Нiч у музеї"

16:20 "Next"

16:40 "SHIFT"

16:50 "Арт-Об’єкт"

17:10 "Iсторiя на постаментi"

17:20 "Простi iсторiї"  

17:30 "Першi"

17:40 "Книжкiно"

17:50 "Zоосторiс"

18:00 "Ключi вiд щастя"

18:05 "Територiя порад"

18:10 "ВIЗА.КР"

18:20 "Мода з комоду"

18:25 "Правокуємо"

18:30 х/ф "П’яний майстер" 2 категорiя

20:30 "Цей день"

20:55 Погода

20:57 Телегазета

21:00 х/ф "Тi, що змерзли" 2 категорiя

22:55 Погода

23:00 "Цей день"

23:40 "Диван"

00:00 "У фокусi Європа"

00:30 "Завтра - сьогоднi"

01:00 "Нiч у музеї"

02:00 Серiал 1 категорiя

03:30 "Мандруй своє"

04:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя