06:00 "Зарядка"

06:30 "Постфактум"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Арт-Об’єкт"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Постфактум"

08:40 "Погода"   

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

10:00 Док. серiал

10:20 "На стилi"

10:40 "Вголос"

10:50 "Першi"

11:00 Серiал "Гранд отель" 2 категорiя

12:10 "Zоосторiс"

12:25 "Iсторiя на постаментi"

12:35 "У фокусi Європа"

13:00 Серiал "Гранд отель" 2 категорiя

14:10 "Спортивна середа"

14:30 Док. серiал

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 Док. серiал

15:25 Мультфiльми

15:40 "Мода з комоду"

15:45 "Правокуємо"

15:50 "Ти можеш"

16:00 "Цей день"

16:10 "Англiйська для всiх"

16:30 "Диван"

17:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Бесiди про вiчне"

18:30 "Фактор з В. Iльчишиним"

18:40 "Жести"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Книжкiно"

21:25 "SHIFT"

21:40 "Простi iсторiї"

22:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Бесiди про вiчне"

01:00 Серiал "Гранд отель" 2 категорiя

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Фактор з В. Iльчишиним"

07:25 "Жести"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

10:00 Док. серiал

10:20 "Англiйська для всiх"

10:40 "Книжкiно"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал "Гранд отель" 2 категорiя

12:10 "Простi iсторiї"

12:20 "Спортивна середа"

12:40 "Global 3000"

13:10 Серiал "Гранд отель" 2 категорiя

14:20 "Мода з комоду"

14:25 "Правокуємо"

14:30 Док. серiал

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 Док. серiал

15:25 Мультфiльми

15:40 "Zоосторiс"

16:00 "Цей день"

16:10 "Арт-Об’єкт"

16:30 "На стилi"

17:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Диван"

18:30 "Першi"

18:40 "Ти можеш"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Бесiди про вiчне"

21:35 "Вголос"

21:45 "Iсторiя на постаментi"

22:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Диван"

01:00 Серiал "Гранд отель" 2 категорiя

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Бесiди про вiчне"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:30 "10 хвилин"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

10:00 Док. серiал

10:20 "Арт-Об’єкт"

10:40 "Iсторiя на постаментi"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал "Гранд отель" 2 категорiя

12:10 "Англiйська для всiх"

12:30 "На стилi"

13:00 Серiал "Гранд отель" 2 категорiя

14:10 "Zоосторiс"

14:30 "Завтра - сьогоднi"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 Док. серiал

15:25 Мультфiльми

15:40 "Простi iсторiї"

16:00 "Цей день"

16:10 "Книжкiно"

16:20 "Вголос"

16:30 "Ти можеш"

16:45 "SHIFT"

17:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Спортивна середа"

18:30 "Мода з комоду"

18:35 "Правокуємо"

18:40 Док. серiал

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Диван"

21:35 "Фактор з В. Iльчишиним"

21:40 "Жести"

21:50 "Першi"

22:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Спортивна середа"

01:00 Серiал "Гранд отель" 2 категорiя

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 Док. серiал

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

08:35 Телегазета

08:40 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

10:00 Док. серiал

10:20 "Спортивна середа"

10:40 "Фактор з В. Iльчишиним"

10:45 "Жести"

11:00 Серiал "Гранд отель" 2 категорiя

12:10 "Першi"

12:20 "Арт-Об’єкт"

12:40 "Англiйська для всiх"

13:00 Серiал "Гранд отель" 2 категорiя

14:10 "Простi iсторiї"

14:20 "У гарнiй формi"

14:45 Док. серiал

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 Док. серiал

15:25 Мультфiльми

15:40 "Вголос"

16:00 "Цей день"

16:10 "На стилi"

16:30 "Бесiди про вiчне"

17:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Диван"

18:30 "Zоосторiс"

18:40 "Iсторiя на постаментi"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Книжкiно"

21:30 "Мода з комоду"

21:35 "Правокуємо"

21:40 "Ти можеш"

22:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Диван"

01:00 Серiал "Гранд отель" 2 категорiя

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Англiйська для всiх"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:30 "10 хвилин"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

08:35 Телегазета

08:40 "Зарядка"

09:00 "Ракурс"

10:00 Док. серiал

10:20 "Першi"

10:30 "Вголос"

10:40 "Ти можеш"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал "Гранд отель" 2 категорiя

12:10 "Zоосторiс"

12:25 "Мода з комоду"

12:30 "Правокуємо"

12:35 "Euromaxx"

13:00 Серiал "Гранд отель" 2 категорiя

14:10 "Фактор з В. Iльчишиним"

14:20 "Книжкiно"

14:30 Док. серiал

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 Док. серiал

15:25 Мультфiльми

15:40 "Бесiди про вiчне"

16:00 "Цей день"

16:10 "Простi iсторiї"

16:20 "Iсторiя на постаментi"

16:30 "Спортивна середа"

17:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "На стилi"

18:30 "Жести"

18:40 Док. серiал

18:55 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Диван"

21:35 "SHIFT"

21:45 "Арт-Об’єкт"

22:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "На стилi"

01:00 Серiал "Гранд отель" 2 категорiя

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 Док. серiал

07:40 "Euromaxx"

08:05 "Global 3000"

08:30 "10 хвилин"

08:40 Погода

08:45 "Телегазета"

08:50 "Зарядка"

09:10 Мультфiльми

09:40 "На стилi"

10:00 "Ракурс"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал 2 категорiя

12:30 "Zоосторiс"

12:40 "Мода з комоду"

12:45 "Правокуємо"

12:50 "SHIFT"

13:00 "Книжкiно"

13:10 "Iсторiя на постаментi"

13:20 "Простi iсторiї"

13:30 "Першi"

13:40 "Арт-Об’єкт"

14:00 "Ракурс"

15:00 "Цей день"

15:30 Погода

15:35 "Фактор з В. Iльчишиним"

15:45 "Жести"

15:50 "Вголос"

16:00 "Бесiди про вiчне"

16:20 "Англiйська для всiх"

16:40 "Простi iсторiї"

16:50 Док. серiал

17:00 "Ти можеш"

17:20 "Ракурс"

18:10 "Спортивна середа"

18:30 х/ф "Школа виживання випускникiв" 1 категорiя

20:30 "Цей день"

20:55 Погода

20:57 Телегазета

21:00 х/ф "Тигр пiдкрадається, дракон ховається" 1 категорiя

22:55 Погода

23:00 "Цей день"

23:40 "Диван"

00:00 "Euromaxx"

00:30 "Global 3000"

01:00 Док. серiал

02:00 Серiал 1 категорiя

03:30 Док. серiал

04:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 Док. серiал

07:40 "У фокусi Європа"

08:05 "Завтра - сьогоднi"

08:30 "10 хвилин"

08:40 Погода

08:45 "Телегазета"

08:50 "Зарядка"

09:10 Мультфiльми

09:40 "Спортивна середа"

10:00 "Ракурс"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал 2 категорiя

11:20 "Простi iсторiї"

12:30 "У гарнiй формi"

13:00 "Бесiди про вiчне"

13:20 "Ти можеш"

13:40 "Англiйська для всiх"

14:00 "Ракурс"

15:00 "Цей день"

15:30 Погода

15:40 Док. серiал

16:00 "На стилi"

16:20 "SHIFT"

16:40 "Арт-Об’єкт"

17:00 "Iсторiя на постаментi"

17:10 "Простi iсторiї"  

17:20 "Першi"

17:30 "Книжкiно"

17:40 "Zоосторiс"

17:55 "Фактор з В. Iльчишиним"

18:00 "Жести"

18:10 "Вголос"

18:20 "Мода з комоду"

18:25 "Правокуємо"

18:30 х/ф "Тигр пiдкрадається, дракон ховається" 1 категорiя

20:30 "Постфактум"

20:55 Погода

20:57 Телегазета

21:00 х/ф "Школа виживання випускникiв" 1 категорiя

22:55 Погода

23:00 "Постфактум"

23:40 "Диван"

00:00 "У фокусi Європа"

00:30 "Завтра - сьогоднi"

01:00 Док. серiал

02:00 Серiал 1 категорiя

03:30 Док. серiал

04:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

06:00 "Зарядка"

06:30 "Постфактум"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Арт-Об’єкт"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Постфактум"

08:40 "Погода"   

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

10:00 Док. серiал

10:20 "На стилi"

10:40 "Вголос"

10:50 "Першi"

11:00 Серiал 2 категорiя

12:10 "Zоосторiс"

12:25 "Iсторiя на постаментi"

12:35 "У фокусi Європа"

13:00 Серiал 2 категорiя

14:10 "Спортивна середа"

14:30 Док. серiал

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 Док. серiал

15:25 Мультфiльми

15:40 "Мода з комоду"

15:45 "Правокуємо"

15:50 "Ти можеш"

16:00 "Цей день"

16:10 "Англiйська для всiх"

16:30 "Диван"

17:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Бесiди про вiчне"

18:30 "Фактор з В. Iльчишиним"

18:40 "Жести"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Книжкiно"

21:25 "SHIFT"

21:40 "Простi iсторiї"

22:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Бесiди про вiчне"

01:00 Серiал 2 категорiя

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Фактор з В. Iльчишиним"

07:25 "Жести"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

10:00 Док. серiал

10:20 "Англiйська для всiх"

10:40 "Книжкiно"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал 2 категорiя

12:10 "Простi iсторiї"

12:20 "Спортивна середа"

12:40 "Global 3000"

13:10 Серiал 2 категорiя

14:20 "Мода з комоду"

14:25 "Правокуємо"

14:30 Док. серiал

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 Док. серiал

15:25 Мультфiльми

15:40 "Zоосторiс"

16:00 "Цей день"

16:10 "Арт-Об’єкт"

16:30 "На стилi"

17:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Диван"

18:30 "Першi"

18:40 "Ти можеш"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Бесiди про вiчне"

21:35 "Вголос"

21:45 "Iсторiя на постаментi"

22:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Диван"

01:00 Серiал 2 категорiя

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Бесiди про вiчне"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:30 "10 хвилин"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

10:00 Док. серiал

10:20 "Арт-Об’єкт"

10:40 "Iсторiя на постаментi"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал 2 категорiя

12:10 "Англiйська для всiх"

12:30 "На стилi"

13:00 Серiал 2 категорiя

14:10 "Zоосторiс"

14:30 "Завтра - сьогоднi"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 Док. серiал

15:25 Мультфiльми

15:40 "Простi iсторiї"

16:00 "Цей день"

16:10 "Книжкiно"

16:20 "Вголос"

16:30 "Ти можеш"

16:45 "SHIFT"

17:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Спортивна середа"

18:30 "Мода з комоду"

18:35 "Правокуємо"

18:40 Док. серiал

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Диван"

21:35 "Фактор з В. Iльчишиним"

21:40 "Жести"

21:50 "Першi"

22:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Спортивна середа"

01:00 Серiал 2 категорiя

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 Док. серiал

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

08:35 Телегазета

08:40 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

10:00 Док. серiал

10:20 "Спортивна середа"

10:40 "Фактор з В. Iльчишиним"

10:45 "Жести"

11:00 Серiал 2 категорiя

12:10 "Першi"

12:20 "Арт-Об’єкт"

12:40 "Англiйська для всiх"

13:00 Серiал 2 категорiя

14:10 "Простi iсторiї"

14:20 "У гарнiй формi"

14:45 Док. серiал

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 Док. серiал

15:25 Мультфiльми

15:40 "Вголос"

16:00 "Цей день"

16:10 "На стилi"

16:30 "Бесiди про вiчне"

17:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Диван"

18:30 "Zоосторiс"

18:40 "Iсторiя на постаментi"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Книжкiно"

21:30 "Мода з комоду"

21:35 "Правокуємо"

21:40 "Ти можеш"

22:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Диван"

01:00 Серiал 2 категорiя

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 "Англiйська для всiх"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:30 "10 хвилин"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

08:35 Телегазета

08:40 "Зарядка"

09:00 "Ракурс"

10:00 Док. серiал

10:20 "Першi"

10:30 "Вголос"

10:40 "Ти можеш"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал 2 категорiя

12:10 "Zоосторiс"

12:25 "Мода з комоду"

12:30 "Правокуємо"

12:35 "Euromaxx"

13:00 Серiал 2 категорiя

14:10 "Фактор з В. Iльчишиним"

14:20 "Книжкiно"

14:30 Док. серiал

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 Док. серiал

15:25 Мультфiльми

15:40 "Бесiди про вiчне"

16:00 "Цей день"

16:10 "Простi iсторiї"

16:20 "Iсторiя на постаментi"

16:30 "Спортивна середа"

17:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "На стилi"

18:30 "Жести"

18:40 Док. серiал

18:55 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Диван"

21:35 "SHIFT"

21:45 "Арт-Об’єкт"

22:00 т/с "Доктор Блейк" 2 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "На стилi"

01:00 Серiал 2 категорiя

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 Док. серiал

07:40 "Euromaxx"

08:05 "Global 3000"

08:30 "10 хвилин"

08:40 Погода

08:45 "Телегазета"

08:50 "Зарядка"

09:10 Мультфiльми

09:40 "На стилi"

10:00 "Ракурс"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал 2 категорiя

12:30 "Zоосторiс"

12:40 "Мода з комоду"

12:45 "Правокуємо"

12:50 "SHIFT"

13:00 "Книжкiно"

13:10 "Iсторiя на постаментi"

13:20 "Простi iсторiї"

13:30 "Першi"

13:40 "Арт-Об’єкт"

14:00 "Ракурс"

15:00 "Цей день"

15:30 Погода

15:35 "Фактор з В. Iльчишиним"

15:45 "Жести"

15:50 "Вголос"

16:00 "Бесiди про вiчне"

16:20 "Англiйська для всiх"

16:40 "Простi iсторiї"

16:50 Док. серiал

17:00 "Ти можеш"

17:20 "Ракурс"

18:10 "Спортивна середа"

18:30 х/ф "Честь дракона" 2 категорiя

20:30 "Цей день"

20:55 Погода

20:57 Телегазета

21:00 х/ф "Вертикальна межа" 1 категорiя

22:55 Погода

23:00 "Цей день"

23:40 "Диван"

00:00 "Euromaxx"

00:30 "Global 3000"

01:00 Док. серiал

02:00 Серiал 2 категорiя

03:30 Док. серiал

04:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"   

07:10 Телегазета

07:15 Док. серiал

07:40 "У фокусi Європа"

08:05 "Завтра - сьогоднi"

08:30 "10 хвилин"

08:40 Погода

08:45 "Телегазета"

08:50 "Зарядка"

09:10 Мультфiльми

09:40 "Спортивна середа"

10:00 "Ракурс"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал 2 категорiя

11:20 "Простi iсторiї"

12:30 "У гарнiй формi"

13:00 "Бесiди про вiчне"

13:20 "Ти можеш"

13:40 "Англiйська для всiх"

14:00 "Ракурс"

15:00 "Цей день"

15:30 Погода

15:40 Док. серiал

16:00 "На стилi"

16:20 "SHIFT"

16:40 "Арт-Об’єкт"

17:00 "Iсторiя на постаментi"

17:10 "Простi iсторiї"  

17:20 "Першi"

17:30 "Книжкiно"

17:40 "Zоосторiс"

17:55 "Фактор з В. Iльчишиним"

18:00 "Жести"

18:10 "Вголос"

18:20 "Мода з комоду"

18:25 "Правокуємо"

18:30 х х/ф "Вертикальна межа" 1 категорiя

20:30 "Постфактум"

20:55 Погода

20:57 Телегазета

21:00 х/ф "Честь дракона" 2 категорiя

22:55 Погода

23:00 "Постфактум"

23:40 "Диван"

00:00 "У фокусi Європа"

00:30 "Завтра - сьогоднi"

01:00 Док. серiал

02:00 Серiал 2 категорiя

03:30 Док. серiал

04:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя