23 липня 2021

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 23.07.2021 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Криворізькі медики отримали кошти від Національної служби здоров’я України

Криворізькі медики отримали кошти від Національної служби здоров’я України. Після екстреного звернення мера міста Костянтина Павлова до міністра охорони здоров'я - НСЗУ перерахувала заборговане дев’яти криворізьким лікарням.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Пропозиції з перерозподілу коштів: сьогодні депутати працювали в постійних комісіях

А сьогодні депутати міськради працювали у профільних постійних комісіях. На засіданні посткомісії з питань планування, бюджету, економіки та регуляторної політики розглядали питання перерозподілу коштів, прозорості процедур закупівель та продовження дії регуляторних актів. Докладніше - у сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Виїзний урок: депутати міськради побували на Радушанському водопровідному комплексі

Сьогодні ж депутати міськради провели виїзне навчання. На прикладі Радушанського водопровідного комплексу "Кривбасводоканалу" вивчали процес водопідготовки у Кривому Розі. Базується комплекс на Південному водосховищі і забезпечує питною водою домівки 70-ти відсотків мешканців міста.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Активні парки: у Кривому Розі встановили першу в області локацію за президентським проєктом

Активні парки - локації здорової України. Такий соціальний проєкт ініціював в Україні Президент Володимир Зеленський. Першою в області таку локацію встановили у Кривому Розі. В парку імені Гагаріна вже кілька днів - ціла когорта місцевих прихильників спорту та здорового способу життя. Знайшли знаряддя для себе як малі, так і дорослі. У тонусі повернулася з "Активного парку" і наша знімальна група.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Рекорд України - у Кривому Розі

Зірки вітчизняного стронгмену - у Кривому Розі. Сьогодні у нашому місті перебував десант найсильніших чоловіків України. Мета візиту - зрушити з місця майже трьохсотонну вантажІвку та встановити рекорд. Чи вдалося втілити в життя амбітні плани - бачив Олег Ендрексон.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Дитина на прив'язі: вітчим посадив на ланцюг 7-річного хлопчика

Посадив на ланцюг 7-річного пасинка. Сьогодні співробітники поліції звільнили хлопчика у його ж власній оселі. Дитина була прикута до батареї. Винахідливого вітчИма правоохоронці затримали. Подробиці інциденту – у сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Знайшли повішеним

В одній із квартир багатоповерхівки на вулиці Ярослава Мудрого знайшли повішеним на кабелі від пилососа тіло 30-річного криворіжця.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Зброя і наркотики: нацгвардійці затримали 18-річного хлопця

Вчора у Покровському районі нацгвардійці затримали молодикА зі зброєю. Під час патрулювання у районі вулиці Січеславської бригада отримала скаргу від місцевих. За словами людей, біля одного з будинків хлопець збуває наркотики.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Повний місяць: прикмети та поради кармолога

Завтра о пів на шосту ранку українці зможуть спостерігати повний місяць. Цю пОвню називають ще «Золотим місяцем», адже небесне тіло засвітить яскраво-жовтим відлунням. А нумерологи стверджують - ще й зможе неабияк вплинути на майбутнє. Чого чекати, чого остерігатися і як зустріти – відповіді далі у сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Скандинавська ходьба: і спорт, і оздоровлення

Команду з рюкзаками за плечима та палицями-тренажерами в руках що далі, то частіше можна зустріти на вулицях Кривого Рогу. Певно, багатьох цікавить: чим займаються ці люди з палицями? НіЯкого секрету. Це - прибічники скандинавської ходьби. Цьогоріч її офіційно визнали різновидом спорту. Ірина Павленко побувала на одному з тренувань і дізналась, чим спорт із країни вікінгів так приваблює людей.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Розкішна і невибаглива: колекція лілійника у Криворізькому ботсаду

Нарешті природа дарує криворіжцям лагідну літню погоду. Тож чимало городян активно планують свої вихідні. Співробітники ботанічного саду запрошують прокласти маршрут на північ міста. Адже у ботсаду можна зарядитись позитивом, помилуватись популярними та унікальними квітами і травами. А конкретно у ці дні - оглянути колекцію лілійника. Розкішна і невибаглива - так коротко описала її по поверненні з ботсаду наша знімальна група. Більше - пропонуємо побачити.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Вакцинація вихідного дня. Де у Кривому Розі щеплюватимуть від ковіду цими вихідними?

За інформацією міського управління охорони здоров’я, цими вихідними у Кривому Розі працюватимуть пункти масової вакцинації при ЦПМСД у декількох районах.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Завдяки втручанню міської влади криворізькі медики отримали заборговані кошти від НСЗУ

Після екстреного звернення міського голови Костянтина Павлова до міністра охорони здоров'я - НСЗУ перерахувала кошти, які заборгувала дев’яти криворізьким лікарням.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки