10-11 липня у Кривому Розі відбудуться Всеукраїнські Ігри Нескорених

ВІЙСЬКОВІ
01.07.21 - 11:18

Вихідними, 10-11 липня, у Кривому Розі відбудуться Всеукраїнські Ігри Нескорених. Ветерани будуть змагатися у таких дисциплінах: плавання (50 м, вільним стилем та брас) і стрільба з лука (категорії новачків, просунутих та професіоналів, дистанція 18 м).

Нагадаємо, Кривий Ріг став другим містом після Черкас, яке прийме всеукраїнські змагання для поранених ветеранів. У Черкасах наше місто представляли 9 учасників. Заступник командира бригади Криворізької військової частини № 3011 Олександр Піскун виборов дві золоті медалі.

Змагання з плавання планують провести у криворізькому Палаці водних видів спорту та спортивному клубі «КБ-75», а стрільбу з лука - у Спортивно-стрілецькому комплексі «Ведмідь». Вхід буде вільним.

Ініціатива проведення таких змагань за межами столиці спрямована на розвиток місцевих ветеранських осередків і спортивну реабілітацію учасників бойових дій.

«Ми високо відзначили зусилля Кривого Рогу в напрямку спортивної реабілітації ветеранів АТО\ООС. Цей регіон створює нові можливості для спорту, підтримує своїх ветеранів та розширює програму ініціатив. Ми, як організатори Ігор Нескорених, плануємо надати всю необхідну підтримку для проведення змагань з плавання та стрільби з лука у Кривому Розі», - запевнила координаторка «Ігор Нескорених» в Україні Оксана Горбач, відвідавши наше місто,

Ігри Нескорених - не просто спортивні змагання, це, насамперед, соціалізація, реабілітація і повернення колишніх воїнів до нормального життя після війни.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»