109 медалей із чемпіонату України привезли до Кривого Рогу юні каратисти

СПОРТ
26.04.21 - 14:47

24 і 25 квітня Черкаси приймали XVIII чемпіонат України з фунакоші шотокан карате серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих.

Юнаки та дівчата виступали в 4-7 номінаціях: особисті ката - куміте, командні ката - куміте.

56 спортсменів Криворізької федерації фунакоші шотокан карате, під керівництвом Антона Ємельянова, завоювали на цьому чемпіонаті 109 медалей: 45 золотих, 38 срібних, 26 бронзових, - повідомляє пресслужба федерації.

Цей результат дозволив Дніпропетровській області взяти перше місце в загальному заліку.

За підсумком чемпіонату України, найкращим тренером змагань став Антон Ємельянов, а найкращою спортсменкою - Яна Федій.

У суддівській бригаді, яка обслуговує чемпіонат України, брали участь також і криворізькі судді: Ємельянов Антон - суддя міжнародної категорії, Федій Яна - суддя I категорії, Єгоров Дмитро - суддя II категорії, Лашкул Єгор - суддя II категорії, Рабцун Олексій - суддя II категорії, Авраменко Владислав - суддя II категорії.

Друге місце посіла команда Київської області, 3 місце - Донецької. Чемпіонат - один з етапів підготовки збірної команди України для участі в чемпіонаті світу, який відбудеться в Італії в жовтні 2021 року.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»