11 нігерійців влаштували шабаш на пляжі Дніпра: різали і кидали в багаття кіз

КРИМІНАЛ
15.06.21 - 10:06

У Дніпрі затримали одинадцятьох студентів із Нігерії, які на міському пляжі різали та смажили кіз. Несамовиті крики з кущів на міському пляжі почули люди, які прийшли до води. Вони одразу викликали поліцію. На той момент три кози вже смажились на вогні.

Деталі дикунських розваг у публічному місці розповіли в сюжеті ТСН.

 

На міському пляжі Дніпра компанія з 11 нігерійців різала живих кіз, а потім смажила їх на рожні. Гучне гуляння супроводжувалося криками тварин, на які відреагували відпочивальники. 

 

Іноземці не зрозуміли, чим викликали гнів людей і чому їх затримала поліція. Вони пояснили, що влаштували свято для матері одного з них, у якої був день народження.

 

"11 громадян Нігерії пояснили, що в одного з них сьогодні у матері день народження, тому вирішили зазначених кіз приготувати на честь свята. Вони студенти вищих навчальних закладів Дніпра: медичної академії, Альфреда Нобеля, металургійної академії", - повідомили в поліції.

 

Усіх учасників забрали у відділення і допитали поліцейські. Всім затриманим від 18 до 24 років. Кіз вони не крали, а купили в сусідньому селі. Міський пляж для проведення свята їм сподобався, оскільки там мальовнича місцевість. Врятувати від неминучої смерті поліція встигла тільки одну тварину.

 

Іноземців після бесіди відпустили. На цей момент вирішується питання про покарання, адже згідно з українським законодавством, готувати на багатті тварин не заборонено. Однак спосіб і місце можуть потягнути на статтю про жорстоке поводження з тваринами або хуліганство.

 

У соціальних мережах припустили, що жителі Нігерії виконували якийсь древній ритуал.

 

Джерело - ТСН, РБК.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: