13 грудня на великі екрани виходить сімейна комедія «Пригоди S Миколая». 

КУЛЬТУРА
13.12.18 - 15:39

З цієї нагоди 11 грудня в столичному кінотеатрі «Жовтень» відбувся прем’єрний показ картини та прес-конференція, під час якої творча команда у складі акторів Марії Єфросиніної, Василя Вірастюка, Пшемислава Ціпріанскі та режисера Семена Горова поділилася деталями про знімальний процес, смішні моменти, роботу з дітьми та очікування від прокату фільму.

«На прем'єрі була вся моя сім'я - діти, чоловік, сестра, її діти, моя мама. Хвилювання зашкалювало, але коли я побачила всю палітру вражень, на яку здатні діти, я заспокоїлася - наш головний, непідкупний глядач сприйняв і оцінив це кіно як головний новорічний фільм країни», - ділиться враженням Марія Єфросиніна.

 

Перед кінотеатром на гостей чекала справжній різдвяний ярмарок з вертепом, гарячим чаєм і навіть сані головного героя фільму - Супер Миколая, на яких могли сфотографуватися усі охочі.

 

Головним героєм фільму є другокласник Артем, родині якого доводиться залишити затишну квартиру у столиці та переїхати до засніжених карпатських гір. Напередодні Дня Святого Миколая батьки лишають малого з сестрою-підлітком та їдуть в місто. На порозі старої хати з’являється сам Миколай. От тільки згодом виявляється, що це не чарівник, а лише злодій у його костюмі. Тож Артему з місцевими дітьми доведеться проявити неабияку мужність та дружність, щоб дати відсіч грабіжнику.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: