17 років тюрми - за 14 ножових. Криворіжець жорстоко порізав дівчину та викрав сумочку

КРИМІНАЛ
25.05.20 - 15:18

Суд присяжних ухвалив вирок 30-річному чоловіку, обвинуваченому у розбійному нападі та замаху на умисне вбивство з корисливих мотивів, – повідомляє пресслужба Жовтневого районного суду.

У січні 2016-го року вночі на мікрорайоні 5-й Зарічний молодик побачив 22-річну дівчину. Він підійшов ззаду до потерпілої, схопив її та силоміць кинув на асфальт. Утримуючи її за шию та погрожуючи ножем, він вимагав віддати йому гроші. Потерпіла віддала нападнику наявні у неї 6 гривень.

 

У цей час на мобільний телефон дівчини зателефонував її хлопець, вона взяла слухавку та швидко сказала, що її грабують. Розлютившись, грабіжник наніс потерпілій близько 14-ти ножових поранень у різні частини тіла, дівчина втратила свідомість. Вважаючи, що жертва мертва, нападник забрав її сумку з особистими речами, документами, мобільними телефонами та втік із місця події. Згодом непритомну скривавлену дівчину помітили випадкові перехожі та доставили до лікарні, де їй вчасно надали медичну допомогу.

 

Обвинувачений під час судового розгляду категорично заперечував свою причетність до скоєного, але його провину повністю довели за сукупністю доказів.

 

Враховуючи, що чолов’яга скоїв злочини в період умовно-дострокового звільнення від відбування покарання за вироком Саксаганського районного суду, суд присяжних призначив йому остаточне покарання за сукупністю вироків у вигляді 17-ти років позбавлення волі з конфіскацією належних йому речей.

 

Також у суді задовольнили в повному обсязі цивільний позов потерпілої зі стягнення з обвинуваченого понад 15-ти тисяч матеріальної та 20-ти тисяч гривень моральної шкоди.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: