17-а танкова бригада виборола 2 місце в конкурсі з ремонту ракетно-артилерійського озброєння

ВІЙСЬКОВІ
17.09.21 - 15:30

Військовослужбовці 17-ї окремої танкової бригади вибороли друге місце на конкурсі на краще відділення з ремонту ракетно-артилерійського озброєння. Під час змагання конкурсантам довелося докласти чимало зусиль, щоб показати найкращі результати, - інформує пресслужба бригади.

Спочатку потрібно було якомога швидше розгорнути МРС-АР – майстерню ремонтно-слюсарного ракетно-артилерійського озброєння, призначену для ремонту артилерійського озброєння в польових умовах. Майстерня може працювати як у складі ремонтних комплексів, так і автономно, у відриві від ремонтних баз та стаціонарних джерел електрики.

 

Евакуація з бронетехніки – один із найскладніших етапів надання допомоги пораненим військовослужбовцям. На полі бою воїни часто отримають поранення чи травми всередині бойових броньованих машин. У таких випадках, обмежений внутрішній простір техніки створює додаткові труднощі для надання першої домедичної допомоги, евакуації з корпусу машин та передачі медикам.

 

Під час цього випробування, наша команда показала досить гарні результати. Це результат постійних тренувань. Умовний поранений був швидко евакуйований з техніки, йому було вчасно надано допомогу. Вправність рук знадобилася й під час виконання розбирання і збирання кулеметів НСВТ та КПВТ, які встановлюють на бойові та спеціальні машини.

 

Завершився конкурс естафетою з колодою, діжкою, евакуаційним тросом, ящиком зі снарядами. За результатами усіх етапів конкурсної програми, наша команда виборола друге місце.

Вітаємо команду 17-ї окремої танкової бригади з почесним другим місцем!

 

 

Фото пресслужби бригади.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: