21 листопада в Україні - День Гідності та Свободи. Зі святом, українці!

СВЯТО
21.11.20 - 9:34

21 листопада в Україні - День Гідності та Свободи. Цю дату відзначають з 2014 року, з нагоди початку двох революцій, які відбулися в Україні у ХХІ столітті: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

"Гідність та свобода для українців є не просто словами! - зазначила сьогодні на своїй сторінці у фейсбук українська політична та державна діячка, уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. - Чи можна уявити матір, яка мовчить, коли її дитину б’ють? Звісно, ні. Не змовчали і українці в 2004 році, коли відстоювали своє виборче право. Не змовчали вони і у листопаді 2013 року, коли стали на захист прав і свобод людини і громадянина, а також бажання розбудовувати демократичну правову державу з європейським вектором.

«Що могло бути страшнішим пекельної ночі, коли розганяли та били студентів силовики?», - здавалося мені тоді...

А далі - масові розстріли та нищівна пожежа у Будинку профспілок на Майдані.

Але кожен день, проведений мною на Майдані не асоціюються зі страхом - була безсила лють від неможливості зупинити кровопролиття. Туга та скорбота за невинними душами, які ціною власного життя змінили новітню історію нашої держави назавжди у моїй пам’яті та моєму серці.

Боротьба за Свободу та Гідність триває і до сьогодні. Українці на Сході нашої країни ризикують втратити життя, щоб вибороти право для кожного з нас жити в Незалежній Україні. Пам’ятаймо про це!"

 

Зі святом, українці! Будьте вільними, незалежними і розбудовуйте свою країну для успішного майбуття!

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: