3-0. Криворізький «Гірник-Ветеран» розгромив «Лозуватку» у 1/4 турніру пам’яті Яшніка

06.08.20 - 14:01

Учора в Кривому Розі відбувся матч 1/4 фіналу турніру пам’яті Володимира Яшніка. На полі зійшлись «Лозуватка» та «Гірник-Ветеран». Ветерани впевнено перемогли, - повідомляє пресслужба ФК «Гірник» Кривий Ріг.

Поєдинок розпочався з домінування номінальних гостей. На 16-й хвилині Андрій Григорик зробив простріл у воротарську зону на Ігоря Коцюмку, який замкнув точний пас.

Другий м’яч «гірники» забили у другому відрізку гри. Богдан Сокол виконав навіс у штрафний, а Антон Литвин головою забив шкіряного до сітки.

Останнє взяття воріт «Лозуватки» відбулось на 77-й хвилині. Сергій Гвоздевич подав з кутового і Андрій Голуб пробив ворота з близької відстані.

У пів фіналі «Гірник-Ветеран» зіграє з «Гірником U-19», а в іншому матчі зустрінуться «Колос» із Софіївки та «ІнГЗК».