5-річного Тимура, якого збила вантажівка, прооперували у Дніпрі. Потрібні донори крові!

ТЕРМІНОВО
08.12.21 - 10:36

Як ми писали, 1 грудня на вул. Дніпропетровське шосе 5-річний Тимур потрапив разом із матір’ю під колеса вантажівки. 33-річна жінка загинула на місці, а хлопчика у вкрай тяжкому стані доправили до 8-ї лікарні. Зараз Тимура лікують у Дніпрі. Його стан покращився. Але попереду - ще кілька операцій, для яких не вистачає запасу крові. 

6 грудня в обласній дитячій клінічній лікарні Тимурчика успішно прооперували. Але щоб урятувати праву ніжку, хлопчику протягом тижня мають зробити ще три операції. 

 

«Наприкінці ще пластична операція з пересадки шкіри з лівої ніжки. Проблема тільки в крові, яка потрібна на кожну операцію», - повідомляє батько Тимура, Євген Варченко, на своїй сторінці у Фейсбуці.

 

 

Родичі хлопчика шукають донорів крові і просять усіх небайдужих допомогти.

 

«Неважливо, яку кров ви здаєте, вона потрібна в обмінний фонд. Дуже важливо вказати, що для Варченка Тимура (5 років) із реанімації в обласній дитячій клінічній лікарні м. Дніпро. Приїхати треба на проспект Б. Хмельницького, 17. Прошу небайдужих допомогти моєму хлопчику», - пише Євген Варченко.

 

 

Зараз Тимурчик відновлюється після першої операції. Його стан стабільний, і лікарі дають позитивний прогноз на одужання.

 

 

«Після першої операції тримається молодцем. Трохи впали показники крові, слабкий став. Лікарі кажуть, це нормально, і все налагодиться. Менше їсть, антибіотики трохи "зірвали" шлунок. Ніжка після операції поводиться добре, вчора ще кров вливали. Дихає взагалі без трубок та кисню. Все буде добре! Все відновиться, і зайчик ще стрибатиме!» - написав сьогодні батько хлопчика.

 

 

Охочі допомогти можуть звернутися за номером 068 764 44 84.

 

Банківські картки батька хлопчика (Варченко Євген Анатолійович):

 

ПриватБанк:

5168 7451 1537 3034

 

МоноБанк:

4441 1144 4371 4488

 

Фото  - зі сторінки Євгена Варченка.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: