АТОвця, депутата Криворізької міської ради Олександра Пискуна нагородили орденом Богдана Хмельницького

ВІЙСЬКОВІ
09.09.21 - 11:54

Депутат Криворізької міської ради, АТОвець Олександр Пискун отримав високу державну нагороду - орден Богдана Хмельницького 3-го ступеня.

Відповідно до Указу Президента України, на честь Дня Незалежності, полковник Нацгвардії Олександр Пискун був відзначений за бойові заслуги під час служби в АТО.

 

Нагороду йому урочисто вручили у Міністерстві внутрішніх справ. 

 

"По-перше нагорода була, чесно кажучи, дуже довгоочікувана, я її чекав, можна сказати, 7 років. Не просто чекав, а намагався зробити все можливе, щоб про мене не забули. Намагався бути активним, бути на очах, бути корисним і для своєї військової частині, і для міста. Все, що я робив, я робив не заради нагород. Я виконував свій обов’язок, був вірним присязі, а нагорода це вже як наслідок. Я вважаю, орден Богдана Хмельницького третього ступеня - це дуже висока нагорода, і для мене це велика честь, мене переповнюють емоції. Це висока оцінка моєю Батьківщиною, Україною, моїх вчинків. Активну участь у бойових діях я закінчив пораненням, потім були тривалі роки боротьби за своє здоров’я, а потім вже навчився із цим жити, і з’явилось величезне бажання бути корисним: для військової частини, для міста, для родини, для суспільства. Щоб ніхто ні на секунду не подумав, що я у візку, а тому – тягар. Тому ця нагорода для мене є дуже важливою, і зараз купа людей мене вітають, знайомі, друзі, однокурсники, це дуже приємно", - поділився з нами Олександр Пискун.

 

Орден Богдана Хмельницького — державна нагорода, призначена для відзначення громадян України за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України. 

 

Вітаємо воїна з високою нагородою! 

 

 

 

Фото Тетяни Пискун та МВС.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: