Авто VS клумба. Мешканці Східного-3 відвойовують газон у автовласників

СОЦІУМ
06.04.21 - 11:41

"Плідна неділя" – так назвали свій вікенд мешканці однієї з багатоповерхівок на мікрорайоні Східний-3. Люди вийшли з лопатами і висадили кущі на газоні, який раніше їхні сусіди використовували для паркування своїх авто.
 

Про це криворіжці написали в одній із міських спільнот у фейсбуці.

 

«Мешканцi будинку на Схiдному-3 вирiшили, що автомобiлiв у дворi має бути або мало або зовсiм не має бути. Тому що машини у дворах - це нецивiлiзовано», - вважають місцеві.

 

Поруч із щойно висадженими саджанцями активісти також поставили таблички з написами «Парковка заборонена» та «На газоні не паркуватись». 

 

У коментарях користувачі здебільшого підтримали таку ініціативу. Мовляв, через машини, які паркують у дворах, довкола багатоповерхівок не просихає постійна багнюка. Автомобілі розвозять бруд на колесах, займають вільний простір, загазовують повітря – такі скарги звучать від містян. 

 

«Ну це і правильно. Реально, дивишся у вікно, а там як у полі - все переоране колесами і бруд на асфальті такий, що не пройдеш», - прокоментувала місцева мешканка.

 

«Дуже правильне рішення. Я розумію, що не вистачає паркомісць, але ж не перетворювати район на болото. Те, що влаштували через дорогу від магазину "Аврора", взагалі в жодні ворота не лізе», - додала інша дописувачка. 

 

Автомобілісти ж, у свою чергу, кажуть, що у них немає виходу, бо парковок на всіх не вистачає, гараж теж має далеко не кожен автовласник, от і доводиться залишати машину під вікнами будинку.

 

«Вас просто жаба давить», - резюмувала одна з противників такого вирішення проблеми. 

Фото Наталі Ніколайчук Разніциної.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: