Берегиням - від оборонців. Ветерани війни на Донбасі вітали криворожанок квітами

СВЯТО
08.03.21 - 14:55

Ветерани АТО привітали криворожанок зі святом 8 березня.

До Міжнародного жіночого Дня представники Координаційного Центру допомоги учасникам АТО подарували землячкам квіти, найщиріші побажання щастя, кохання та миру. 

«Ви – наші кохані, матері, сестри, жінки, доньки, милі й рідні. Заради вас, аби в усіх оселях був мир та спокій, ми були на війні. А ви оберігали нас своїми молитвами, допомогою, турботою.

 

Сьогодні даруємо всім найщиріші побажання, зізнаємося в любові, щоб побачити ясне світло й радість у ваших очах», - сказав Володимир Буров.

 

«У цей весняний день ми мужньо визнаємо, що все найдорожче, що є у житті, – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Від імені всіх ветеранів АТО ми вітаємо найкрасивіших та найчарівніших жінок Кривого Рогу зі святом!» - зазначив Микола Ан.

 

Чоловіки бажали землячкам щастя й кохання. Кажуть, що й надалі робитимуть усе для миру та злагоди в Україні та рідному місті. 

 

Вікторія Самойленко, депутатка Криворізької міської ради від Блоку Вілкула «Українська перспектива», керівниця Координаційного Центру допомоги учасникам АТО та членам їхніх сімей сказала: «Отримати квіти та теплі привітання від незнайомого чоловіка дуже приємно. А коли квіти дарують мужні захисники, військові у формі з медалями – це надзвичайно зворушливо. Ми дуже раді, що змогли подарувати жінкам Кривого Рогу привітання зі святом чарівності». 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: